Nádherné apartmány pouze 200 m od písečné pláže na Kanárských ostrovech

Nádherné apartmány pouze 200 m od písečné pláže na Kanárských ostrovech
Velikost: 196.00 - 224.00 m²
Cenové rozmezí: 347.255 - 405.028 €
Město: Tenerife
ID nemovitosti: CB18840
21.4.2015

Popis nemovitosti

Rezidenční komplex se nachází v atraktivní lokalitě v Tenerife na Kanárských ostrovech. Apartmány jsou situovány pouze 200 m od nádherné písečné pláže. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Oblast nabízí několik golfových hřišť.

Apartmány byly navrženy tak, aby Vám poskytovaly vysoký komfort. Při výstavbě jsou používány materiály té nejvyšší kvality. Kuchyně budou plně vybavené potřebnými spotřebiči. Voda bude ohřívána solárními panely. Součástí kupní ceny je připojení k internetu, televizi a telefonu. Parkování v garáži je samozřejmostí.

Velkou předností je výhled na moře z apartmánů ve vyšších patrech. K apartmánům ve vyšších patrech náleží terasa. Apartmány v přízemí mají k dispozici soukromé zahrady.

Ve společných prostorách je Vám plně k dispozici bazén pro dospělé, bazén pro děti, tenisové kurty a vinný sklípek. To vše je obklopené nádhernou zelení.

Výstavba bude dokončena v roce 2018.

Tenerife je největší a nejlidnatější ostrov ze 7 Kanárských ostrovů. Ostrov má k dispozici ty nejkrásnější písečné pláže a azurové moře. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost. V okolí najdete několik golfových hřišť a spoustu dalších příležitostí pro aktivní vyžití volného času.

Využijte tuto unikátní příležitost realitní investice! Po dostavbě se cena apartmánů zvýší a Vy tak získáte vysoké výnosy.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej