Nádherné apartmány s úžasným výhledem na moře v Altee

Nádherné apartmány s úžasným výhledem na moře v Altee
Velikost: 579.00 m²
Město: Altea
ID nemovitosti: VP18401
21.4.2015

Popis nemovitosti

Developerský projekt nabízí 13 luxusních apartmánů s velkolepými terasami, které skýtají panoramatický výhled na záliv v Altee. Objekt je přístupný pouze pro obyvatele domu a poskytuje tak naprosté soukromí. Moře se nachází v pěší vzdálenosti. Blízko najdete také veškerou občanskou vybavenost.

Apartmány mají obytnou plochu o výměře 575-900 m2 a sestávají ze 3 pokojů, 2 koupelen s vanou či sprchovým koutem a toalety pro hosty. Každý apartmán má k dispozici terasu o výměře 120-300 m2 s okouzlujícím výhledem na moře. Na každé terase najdete vířivku.

Vše je postaveno z vysoce kvalitních materiálů. Podlahy jsou mramorové. Terasy disponují dřevěnými podlahami. Topení je centrální. Radiátory jsou v kombinaci s klimatizací. Koupelny mají k dispozici topení v podlaze.

Každý apartmán má garáž pro několik aut a sklep. Ve sklepě je možné vybudovat posilovnu či vinárnu.

Apartmány budou předány kompletně zařízené moderním nábytkem. V kuchyni najdete značkové spotřebiče.

Celá budova je postavena na pozemku o výměře 13000 m2, ke kterému náleží parkování pro hosty, nádherné upravené zahrady s fontánkami, posezení, klubovna, dětský bazén a bazén pro dospělé s bílým pískem – jedinečné místo pro relaxaci přímo u Vašeho bydlení.

K dispozici zbývá poslední apartmán o rozloze 579 m2 se 3 ložnicemi a 3 koupelnami. Nabízí fantastický výhled na moře a je situován vedle golfového klubu Don Cayo, v blízkosti pláže La Olla, mariny Campomanes a pouhých 8 km od centra města Altea.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej