Nádherné řadové domy v báječné lokalitě na Costa Brava

Nádherné řadové domy v báječné lokalitě na Costa Brava
Velikost: 236.13 - 286.68 m²
Cenové rozmezí: 710.000 - 755.000 €
Město: Barcelona
ID nemovitosti: PG18275
21.4.2015

Popis nemovitosti

Domy se nacházejí přímo na golfovém hřišti PGA v dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. V blízkosti najdete světoznámé město Barcelona, které je hojně navštěvované turisty.

V resortu se mimo jiné druhy nemovitostí nabízí i řadové domy. K dispozici je jich celkem 8. Všechny řadové domy jsou velmi prostorné a sestávají ze 3 ložnic, obývacího pokoje s jídelnou, kuchyně a 3 koupelen. Všechny místnosti jsou kompletně zařízené moderním nábytkem. Každý dům má k dispozici 2 soukromá parkovací místa, prostorný sklep s přírodním světlem a balkóny s nádherným výhledem. Z obývacího pokoje v přízemí vede přímý vstup na verandu s posezením a grilem. Prostory ve vile nabízí svému majiteli možnost vybudovat si zde posilovnu, hernu, vinný sklep a podobně. V resortu je k dispozici bazén. Na přání majitele je možné nechat do domu zabudovat klimatizaci a topení.

Golfový resort je oblíbený díky rozmanitosti a kvalitě služeb, které je schopen poskytnout. Golfové hřiště se stalo oficiálním kandidátem pro turnaj Ryder Cup 2022.  Kromě golfu jsou zde i jiné možnosti pro provozování volnočasových aktivit. Například tenisové kurty, půjčovna horských kol, restaurace, které nabízejí různé druhy kuchyně a jiné.

Barcelona nabízí spoustu nákupních možností, typické španělské bary a restaurace, kde můžete ochutnat místní tapas, ale také nádherné pláže a přístav. Do Barcelony také létají přímé lety z mnoha zemí, mimo jiné i z ČR. Za zmínku stojí také město Girona, které je vzdálené pouze 10 min od golfového resortu a které nabízí zajímavé památky, např. katedrálu či zajímavé budovy historické čtvrti.

Řadové domy jsou již dokončené a čekají na své nové majitele.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej