Nádherné řadové domy v báječné lokalitě na Costa Brava

Nádherné řadové domy v báječné lokalitě na Costa Brava
Velikost: 279.00 m²
Cenové rozmezí: 710.000 - 745.000 €
Město: Barcelona
ID nemovitosti: PG18275
21.4.2015

Popis nemovitosti

Domy se nacházejí přímo na golfovém hřišti v dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. V blízkosti najdete světoznámé město Barcelona, které je hojně navštěvované turisty. Barcelona nabízí spoustu nákupních možností, typické španělské bary a restaurace, kde můžete ochutnat místní tapas, ale také nádherné pláže a přístav. Do Barcelony také létají přímé lety z mnoha zemí, mimo jiné i z ČR. Za zmínku stojí také město Girona, které je vzdálené pouze 10 min od golfového resortu a které nabízí zajímavé památky, např. katedrálu či zajímavé budovy historické čtvrti.

Všechny domy jsou velmi prostorné o obytné ploše 279,8 m2 a sestávají ze 3 pokojů, obýváku s jídelnou, kuchyně a 3 koupelen. Všechny místnosti jsou kompletně zařízené moderním nábytkem. Každý dům má k dispozici 2 soukromá parkovací místa, prostorné sklepní prostory s přírodním světlem a 3 balkóny s nádherným výhledem. Z obýváku v přízemí vede přímý vstup na verandu s posezením a grilem. Společné prostory nabízejí mimo jiné i posilovnu, hernu, vinný sklep, bazén, atd. Celkem je zde 8 řadových domů, které jsou obklopené zelení.

Golfový resort je také exkluzivní mírou služeb, které je schopen poskytnout. Kromě golfu jsou zde i jiné možnosti pro provozování volnočasových aktivit, tenisové kurty, půjčovna horských kol, restaurace, které nabízejí různé druhy kuchyně, Mini Market, atd.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej