Nádherné vilky na jihu Mallorky

Nádherné vilky na jihu Mallorky
Velikost: 139.91 m²
Město: Sa Rápita
ID nemovitosti: TW19826
29.11.2018

Popis nemovitosti

Vily v tomto novém projektu na jihu Mallorky byly pečlivě navrženy v minimalistickém stylu tak, aby nabízely co nejvíce prostoru, světla a pohodlí. Projekt se nachází v rybářské vesničce Sa Rápita u dlouhých písečných pláží Es Trenc, Ses Covetes a Sa Rápita. Tato oblast je vyhlášená průzračně čistým mořem a krásou přírody, kterou můžete obdivovat například v nedalekém přírodním parku na ostrově Cabrera.

Zde máte možnost bydlet v typickém středomořském prostředí v blízkosti restaurací, tradičních obchůdků, klidných zátok a spousty míst, odkud můžete pozorovat slunce zapadající do moře. Díky místnímu jachtařskému klubu se kromě plachtění můžete věnovat i windsurfingu nebo kitesurfingu. V blízkém okolí se rozkládají známá golfová hřiště jako Vall D’Or, Maioris nebo Son Antem.  Vesnice je ideálním výchozím bodem pro výlety na kole. Letiště v Palmě je odtud vzdáleno 38 km.

Součástí vil jsou 3 dvoulůžkové ložnice a 3 koupelny, kuchyň, prádelna, obývací pokoj spojený s jídelnou s možností stavby krbu, velké terasy a zahrada. Přímo na pozemku u vily je k dispozici soukromé parkoviště a úložné prostory. V závislosti na fázi výstavby se můžete rozhodnout, zda si budete přát i vlastní bazén, podlahové vytápění, klimatizaci, garáž, krb a mnoho dalšího vybavení. Samozřejmostí je výborná tepelná a zvuková izolace v souladu s evropskými standardy.

Na prodej je nyní třetí fáze projektu. Vily z prvních dvou fází jsou již prodané.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej