Nejluxusnější resort v Evropě – Váš druhý domov

Nejluxusnější resort v Evropě – Váš druhý domov
Velikost: 93.00 - 360.00 m²
Cenové rozmezí: 550.000 - 2.300.000 €
Město: Tenerife
ID nemovitosti: CB19795
12.10.2019

Popis nemovitosti

Nabízený resort je právem označován jako jeden z nejluxusnějších v Evropě s výhledem na Atlantský oceán a ostrov La Gomera. Vyniká nadstandardními službami, elegantním designem, fantastickým umístěním a profesionálním sportovním a rekreačním zázemím. Jelikož nabízíme nemovitost přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Umístění

Resort se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Tenerife, který je díky příjemným teplotám téměř po celý rok přezdíván jako ostrov věčného jara. V blízkosti jsou nádherné písčité pláže, stejně jako veškeré služby a občanská vybavenost. Ostrov je ideální jak pro relaxaci, tak pro aktivní dovolenou. Nejvyhledávanějšími sporty jsou windsurfing, potápění, cyklistika, turistika, horolezectví a samozřejmě golf. Resort se nachází pouhých 15 minut od jižního letiště (TFS), kam je z Prahy zavedeno přímé letecké spojení.

Nadstandardní vybavení resortu

Resort vyniká svým fantastickým vybavením, které předčí vaše představy.

  • 5* luxusní hotel Ritz-Carlton
  • 12 restaurací a barů, v čele s restaurací M.B. Martína Berasategui se 2 Michelinskými hvězdami a japonskou fusion restaurací Kabuki s jednou Michelinskou hvězdou
  • prvotřídní spa
  • značkové butiky Burberry, Miu Miu, D&G, Piaget a Omega
  • bazény
  • investiční nemovitosti a nemovitosti pro druhé bydlení
  • golfové hřiště a akademie Dava Thomase
  • 7 profesionálních tenisových kurtů a 4 paddle kurty
  • chráněná privátní pláž s beach clubem a přístupem lanovkou
  • heliport

Výstavba

Výstavba probíhá v několika fázích a nabízí všechny typy nemovitostí – pozemky, apartmány, řadové domky i samostatné luxusní vily. Nemovitosti jsou vybaveny nádhernými zahradami, terasami, parkovacím místem a nabízí krásný výhled na golfové hřiště, oceán či okolní ostrovy. Většina nemovitostí z prvních třech fází výstavby byla již prodána. Nyní je v prodeji již čtvrtá fáze výstavby, která bude nabízet 68 apartmánů a 23 samostatných vil.

Pronájem

Nemovitosti je možné v době Vaší nepřítomnosti pronajímat. O pronájem se postará management resortu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Kontaktujte nás! Rádi Vám poskytneme více informací či domluvíme prohlídku místa výstavby. Kupující neplatí realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej