New Golden Mile – Moderní bydlení přímo u pláže

New Golden Mile – Moderní bydlení přímo u pláže
Velikost: 148.00 - 406.00 m²
Cenové rozmezí: 792.000 - 2.580.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: VT19895
12.10.2019

Popis nemovitosti

Pro ty, kteří touží po druhém domově na španělském pobřeží, je tento resort perfektní volbou. Představujeme moderní resort přímo na pláži na proslulé Costa del Sol v oblasti New Golden Mile, přibližně 10 – 12 minut jízdy od proslulého Puerto Banus. Prostornost, moderní design, prestižní umístění a okouzlující výhledy jsou chloubou tohoto úžasného projektu.

Nejlepší klima v Evropě

Resort se nachází v první linii u moře v prestižní oblasti mezi slavným Puerto Banús a Esteponou. V blízkosti se nachází veškeré služby a zařízení, které byste mohli potřebovat. Tato oblast byla navíc na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Nabízí přes 325 slunečných dní v roce a roční průměrnou teplotu 19 °C. Pobřeží u Estepony nabízí 17 pláží s jemným pískem, které se rozprostírají do délky až 21 km.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Oblast je skvěle dostupná autem, vlakem, letecky i lodí. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímé letecké spojení, a to po celý rok“ Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 50 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto nebo využít taxi.

Resort

Vyberte si druhý domov u moře, o kterém jste vždycky snili. Resort je díky rozloze přibližně 15 000 m2, novému rezidenčnímu konceptu a veškerému vybavení, připraven stát se nejexkluzivnějším přímořským projektem v Esteponě. Komplex zajišťuje maximální komfort a relaxaci. Majitelé mohou využít dechberoucí infinity bazén, relaxační prostor s lehátky a slunečníky, jacuzzi, tenisové a paddle kurty, fitness centrum, prostor na barbecue, zelený park a další. Nezapomíná se ani na děti. Součástí bude dětské hřiště či dětský vyhřívaný bazén. Součástí resortu jsou exkluzivní apartmány, luxusní střešní penthousy, samostatné vily i bungalovy určené k prodeji do osobního vlastnictví. K nemovitostem náleží privátní parkovací místo v podzemních garážích. K dispozici je také venkovní parkoviště pro 20 – 25 aut.

Apartmány

Resort čítá celkem 24 nádherných apartmánů se 2 – 3 ložnicemi rozdělených do 3 samostatných budov. Majitelé apartmánů si mohou užívat velkoryse navržených privátních teras s úžasným výhledem na moře. Pokud si zvolíte některých z 12 apartmánů v přízemí, můžete se těšit z velkých soukromých zahrad, kde je možné instalovat vlastní bazén.

Penthouse

Vybrat si můžete i ze 6 světlých mezonetových střešních apartmánů se 3 – 4 ložnicemi a panoramatickým výhledem na moře. V horním patře se nachází hlavní ložnice s prostornou terasou. V nižším patře jsou 2 ložnice s koupelnami, šatnami a terasami, samostatnou toaletou, pracovna, prostorná kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, komora a velká terasa s možností instalace bazénu.

Vily

Součástí resortu jsou také dvě luxusní 4 – 5 ložnicové vily nabízející prostorný a moderní interiér, stejně jako privátní venkovní prostory s bazénem, vířivkou a verandou. Každá vila čítá 3 prostorná a sluncem zalitá podlaží a díky svému bezkonkurenčnímu umístění nabízí přímý přístup na pláž. Ideální volba pro ty, kteří chtějí maximální soukromí a zároveň zázemí skvěle vybaveného resortu.

Bungalovy

6 jedinečných bungalovů se rozprostírá v první linii u pláže, na kterou nabízí přímý přístup. Součástí je velká zahrada, terasa, veranda a soukromý bazén pro maximální pohodlí. Velkorysé obytné prostory jsou uspořádány přes 3 patra. Součástí jsou 3 – 4 ložnice s koupelnami, šatnami, pracovna, prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou.

Udržitelnost

Developer volí ke stavbě nejlepší materiály a myslí i na životní prostředí. Resort by měl obdržet certifikát BREEAM®, který podporuje udržitelnější stavbu, ze které plynou budoucím majitelům ekonomické, ekologické i sociální benefity. BREEAM® je nejpokročilejší způsob hodnocení a certifikace udržitelnosti budovy.

Termín výstavby

Projekt je již ve výstavbě. Dokončení je plánováno na podzim 2021.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej