Nové a prostorné apartmány pouhých 350 metrů od moře

Nové a prostorné apartmány pouhých 350 metrů od moře
Velikost: 79.05 - 139.54 m²
Cenové rozmezí: 372.000 € - 1.232.000 €
Město: Fuengirola
ID nemovitosti: PN20369
27.2.2023

Popis nemovitosti

Nový resort v krásné a oblíbené Fuengirole bude půvabně zasazen do místní přírody. Celkově se resort skládá ze 33 apartmánů se 2 či 3 ložnicemi, garáží a skladovacích prostor. Interiéry apartmánů jsou prosvětlené a vzdušné, ve společných prostorách najdete zahradu a plně vybavenou posilovnu. Velkou výhodou je i blízkost letiště – za 20 minut se dostanete na mezinárodní letiště v Málaze!

Přednosti resortu

 • Resort v klidné části Fuengiroly.
 • 350 metrů od moře.
 • Každý apartmán má prostornou terasu.
 • 10 minut od nejbližšího golfového hřiště.
 • 3 minuty od obchodního centra.
 • V ceně většiny apartmánu je minimálně jedno parkovací místo.
 • Návrh projektu pochází z dílny architektonického studia A-Cero.
 • Plně vybavená posilovna.
 • Rozlehlá a udržovaná zahrada s relaxačními zónami.
 • Využívání obnovitelných zdrojů a solární energie.
 • Letiště v Málaze se nachází pouze 20 minut od resortu.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Fuengirola

Fuengirola každého návštěvníka učaruje svými nádhernými dlouhými písečnými plážemi, které jsou po většinu roku zalité sluncem. Osm kilometrů pláží se pyšní modrou evropskou vlajkou, osvědčením čistoty a kvality.  Kromě toho se Fuengirola může pochlubit nejdelší promenádou v Evropě, kterou lemují plážové restaurace a bary s nádherným výhledem na pobřeží.

Bývalá rybářská vesnička se proměnila v moderní středisko s přístavištěm pro luxusní jachty, obchody a restauracemi. Zde si naplno užijete příjemně uvolněnou atmosféru, typickou pro letní Andalusii.

Mijas Golf Club

Golfový klub Mijas se skládá ze dvou hřišť o 18 jamkách, Los Lagos a Los Olivos, která se nacházejí v údolí Mijas Golf Valley, severně od Fuengiroly. Jen 20 minut od letiště v Malaze a 3,5 km od moře. Hřiště Los Lagos bylo v roce 2012 kompletně zrekonstruováno, přičemž byl zachován původní design od Roberta Trenta Jonese.

Moderní apartmány

Interiérům apartmánů dominuje přirozené světlo, otevřené prostory a moderní design. Každý apartmán bude mít plně vybavenou kuchyňskou linku, koupelny a nainstalovanou klimatizaci.

Termín dokončení

Dokončení výstavby resortu je plánováno na konec roku 2024.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej