Nové apartmány 200 metrů od nádherné písečné pláže La Poniente

Nové apartmány 200 metrů od nádherné písečné pláže La Poniente
Velikost: 88.00 - 157.00 m²
Cenové rozmezí: 343.000 - 883.000 €
Město: Benidorm
ID nemovitosti: TM20032
10.12.2020

Popis nemovitosti

Představujeme nový developerský resort v avantgardním stylu v srdci Benidormu. Dvě moderní apartmánové budovy vynikají svou jedinečnou architekturou, která imituje mořské vlny. Díky důmyslnému řešení jsou všechny jednotky jižně orientovány směrem k moři. Rezidence je ideální pro aktivní dovolenou, pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří touží po odpočinku.

Přednosti resortu:

 • 200 metrů od pláže La Poniente a promenády.
 • V pěší vzdálenosti od starého města Benidorm.
 • V dosahu 4 golfových hřišť.
 • Moderní styl apartmánů.
 • Výhledy na moře z většiny apartmánů.
 • Prostorné terasy.
 • Kompletní vybavení apartmánů.
 • Ke každému apartmánu náleží parkovací místo.
 • 3 bazény, vířivky, fitness, tenisové kurty, sportovní centrum, masáže, hřiště pro děti.
 • 1. fáze výstavby je již dokončená.
 • 2. fáze by měla být hotová v únoru 2021.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Benidorm

Benidorm je jedním z nejznámějších měst a hlavním turistickým centrem regionu Costa Blanca. Pulzující město připomíná svými mrakodrapy Manhattan. Najdete zde mnoho hotelů, restaurací, barů, klubů a obchodů. Oblíbené jsou také špičkové zábavní parky Terra Mitica, Terra Natura, Aqualandia a Mundomar. Vyhledávaným cílem jsou však především 3 nádherné pláže – Playa de Poniente, Playa de Mal Pas a Playa de Levante.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z 268 apartmánů v moderním resortu, který díky vyvýšenému umístění nabízí téměř ze všech apartmánů výhled na moře a pláž. Apartmány disponují 2 – 4 ložnicemi a 2 koupelnami. Součástí jsou rovněž kryté terasy. K dispozici jsou i exkluzivní střešní apartmány s vlastní vířivkou. Všechny apartmány mají výhled na společné prostory resortu.

Vynikající vybavenost resortu

Součástí jsou 3 bazény, 3 vířivky, tenisový kurt, kurt na paddle tenis, sportovní centrum, relaxační zóna se 2 bary, fitness s panoramatickým výhledem a svěží zahrady.

Pro ty, kteří hledají dokonalé místo pro nerušený Relax, jsou připravené masážní místnosti, finská sauna, zóna na piknik či šachové stolky.

Resort nezapomíná ani na nejmenší návštěvníky. Na hřišti si užijí spoustu her a zábavy. Samozřejmostí je brouzdaliště, které je pod dohledem plavčíka. Pro větší děti je připravena lezecká stěna.

Kompletní vybavení

Apartmány je možné předat včetně kompletního vybavení. O nic se nemusíte starat, interiéroví designéři navrhnou a vybaví vše za vás. Přemění apartmán na váš nový domov. A vy si můžete užívat od prvního dne.

Termín výstavby

1. fáze je již dokončená

2 fáze by měla být hotová v únoru 2021

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej