Nové apartmány na Costa Blanca v dosahu pláží i golfu

Nové apartmány na Costa Blanca v dosahu pláží i golfu
Velikost: 74.00 - 101.00 m²
Cenové rozmezí: 210.000 - 425.900 €
Město: Playa Flamenca
ID nemovitosti: TM20042
5.1.2021

Popis nemovitosti

Představujeme nový rezidenční resort charakteristický svým unikátním designem, který evokuje atmosféru moderní středomořské vesničky. Společné prostory, které jednotlivé budovy propojují, vyzývají k zábavě i k relaxaci. Otevřete dveře vašeho nového apartmánu a vstupte do svěží zahrady, užívejte si promenády, travnaté plochy, bazény i vířivky. Zdravý životní styl začíná u vás doma. Jen pár metrů od moře.

Přednosti resortu

 • 10 minut pěšky od pláže Playa Flamenca oceněné modrou vlajkou.
 • V dosahu pláží Zenia, Cala Cerrada a Cala La Mosca.
 • 2 minuty autem od obchodního centra Zenia Boulevard.
 • V dosahu tří vynikajících 18jamkových golfových hřišť – Golf Villamartín, Real Club de Golf de Campoamor a Golf Las Ramblas de Campoamor.
 • Apartmány se 2 – 3 ložnicemi.
 • Prostorné terasy, privátní zahrady, střešní terasy.
 • Kompletní vybavení apartmánů.
 • Ke každému apartmánu náleží parkovací místo.
 • Bazény, vířivky, fitness, zahrady.
 • 1. fáze výstavby je již dokončená.
 • 2. fáze by měla být hotová v průběhu roku 2021.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Umístění resortu

Resort se nachází jižně od Alicante v oblasti Playa Flamenca náležící k pobřeží Orihuela. Rozlehlé pláže Playa Flamenca, Playa de la Zenia a další jsou jen pár set metrů odsud, stejně jako nespočet zátok na pobřeží. Pláž Playa Flamenca stejně jako Playa de la Zenia byly oceněny modrou vlajkou.

Méně než 1 km odsud je velké obchodní centrum Zenia Boulevard s mnoha obchody, službami, restauracemi, dětskými hernami či kinem. Mezinárodní letiště v Alicante je jen 50 km odsud.

Exkluzivní vybavenost resortu

Resort vyniká svou úžasnou architekturou a důmyslným rozvržením, které zajišťuje svým majitelům maximální soukromí a komfort, ale i prostornost a světlost každého apartmánu. Kontakt s přírodou a zdravý životní styl představují primární cíl resortu.

Odpočiňte si daleko od stresu a hluku, ponořte se do některého z venkovních vyhřívaných bazénů a nasajte energii slunečních paprsků. Uvolněte svou mysl v jacuzzi, v sauně nebo na procházce zahradami sálajícími vůni aromatických středomořských rostlin. Protáhněte své tělo v moderním fitness. Užívejte si naplno zábavu se svými dětmi v dětském vodním světě s jezírky a fontánami. Vezměte život do vlastních rukou. Vždyť právě maličkosti většinou hrají v životě hlavní roli.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Rezidenční komplex nabízí celkem 22 budov v moderním stylu, které jsou stavěny ve 4 fázích. Součástí jsou apartmány se 2 – 3 ložnicemi a 1 – 2 koupelnami s podlahovým vytápěním.

Apartmány v přízemí vynikají prostornými krytými verandami, privátní zahradou a přímým přístupem do společných prostor. Apartmány situované v prvním a druhém patře disponují terasami s výhledem na bazény a zahrady, na které se dostanete velkými prosklenými dveřmi. Apartmány ve třetím patře mají přístup na privátní střešní terasu s nádherným výhledem do okolí. Apartmány ve třetím patře mají přístup na privátní střešní terasu s nádherným výhledem do okolí.

Kompletní vybavení

Chcete, aby všechny detaily perfektně ladily? Představte si, že otevřete dveře a najdete plně vybavený apartmán dle vašeho vkusu. Developer nabízí službu interiérových designerů, kteří se postarají o zařízení vašeho apartmánu. Vyberte si nábytek, který se vám nejvíce líbí a o vše ostatní bude postaráno. Vítejte ve svém novém domově.

Termín výstavby

Apartmány v první fázi byly již dokončeny. Očekávané dokončení druhé fáze je v průběhu roku 2021.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej