Nové apartmány na slunném pobřeží Španělska. U golfu i pláží

Nové apartmány na slunném pobřeží Španělska. U golfu i pláží
Velikost: 76.00 - 102.00 m²
Cenové rozmezí: 182.900 - 253.000 €
Město: Orihuela Costa
ID nemovitosti: TM20043
5.1.2021

Popis nemovitosti

Odpočiňte si daleko od stresu a hluku, ponořte se do některého z venkovních vyhřívaných bazénů a nasajte energii slunečních paprsků. Užijte si dokonalou relaxaci v některé z luxusních jacuzzi. Nadechněte se čerstvého vzduchu v prostorných svěžích zahradách. Pozorujte z terasy s úsměvem své děti, které si užívají na hřišti. Zahrajte si golf. Zaplavte si v moři. Tady jste doma.

Přednosti resortu

10 minut autem od pláže Playa Flamenca oceněné modrou vlajkou
V dosahu pláží Zenia, Cala Cerrada a Cala La Mosca
6 minut autem od obchodního centra Zenia Boulevard
V dosahu tří vynikajících 18jamkových golfových hřišť – Golf Villamartín, Real Club de Golf de Campoamor a Golf Las Ramblas de Campoamor.
Apartmány se 2 – 3 ložnicemi
Prostorné terasy, privátní zahrady, střešní terasy
Kompletní vybavení apartmánů
Ke každému apartmánu náleží parkovací místo
Bazén, zahrady
Již dokončeno
Kupující neplatí realitní provizi

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Umístění resortu

Resort se nachází jižně od Alicante v oblasti Playa Flamenca náležící k pobřeží Orihuela. Rozlehlé pláže Playa Flamenca, Playa de la Zenia a další jsou jen pár minut autem odsud. Pláž Playa Flamenca stejně jako Playa de la Zenia byly oceněny modrou vlajkou.

Přibližně 2 km odsud je velké obchodní centrum Zenia Boulevard s mnoha obchody, službami, restauracemi, dětskými hernami či kinem. Mezinárodní letiště v Alicante je jen 54 km odsud.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z apartmánů se 2 nebo 3 ložnicemi s prostornými terasami, které zaručují maximum soukromí. Apartmány v přízemí vynikají krytými terasami a privátního zahradou. Jednotky v prvním, druhém a třetím patře nabízí nádherný panoramatický výhled směrem k pobřeží. Majitelé apartmánů v nejvyšších patrech si mohou kromě velké terasy užívat také střešní terasu s posezením s výhledem na panorama Orihuela Costa. Každý apartmán má přípojku na klimatizaci a podlahové topení v koupelnách. V resortu se nachází sklepy a parkovací místa pro vlastníky.

Kompletní vybavení

Apartmány je možné předat včetně kompletního vybavení. O nic se nemusíte starat, interiéroví designéři navrhnou a vybaví vše za vás. Přemění apartmán na váš nový domov. A vy si můžete užívat od prvního dne.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej