Nové apartmány pouze 50 metrů od pláže

Nové apartmány pouze 50 metrů od pláže
Velikost: 67.74 - 164.35 m²
Cenové rozmezí: 166.000 - 303.000 €
Město: Torrox
ID nemovitosti: SI19849
23.3.2019

Popis nemovitosti

Sníte o vlastním bydlení u moře? Uskutečněte ho! Představujeme nový exkluzivní projekt apartmánů situovaný přímo na pobřeží Torrox v oblasti Costa del Sol.

Čím je tento projekt výjimečný?

  • Umístění pouhých 50 metrů od moře
  • Fantastické výhledy na moře z prostorných teras
  • Resort na prominentním Costa del Sol za velmi příznivou cenu
  • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
  • Přímé letecké spojení z Prahy do Málagy

Popis oblasti

Oblast Torrox nabízí nádherné pláže s jemným pískem a pozvolný vstup do moře. Průzračně čistá voda Středozemního moře přímo vybízí k plavání, potápění, šnorchlování a mnoha vodním sportům. Torrox Costa pozvolně navazuje na typické andaluské město Torrox s romantickými úzkými uličkami, bílými domky a příjemnou atmosférou. Nachází se zde také mnoho obchodů, barů, restaurací s mezinárodní kuchyní i tradiční restaurace s mořskými plody či tapas. Torrox je také skvělým výchozím místem pro výlety do okolních historických měst.

Nejezděte sem jen na dovolenou. Nechte, ať se toto úžasné místo stane vaším druhým domovem, místo vhodné k načerpání energie kdykoliv během roku, nebo k plnění pracovních povinností za příjemného mořského vánku.

Nejlepší klima v Evropě

Užívejte si příjemné teplo v průběhu celého roku ve svém vlastním apartmánu. Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Nový projekt apartmánů

Resort vyniká svým moderním designem a umístěním pouze 50 metrů od moře. Na pláž se dostanete přes místní komunikaci. Součástí resortu je 23 apartmánů se soukromými parkovacími místy a sklepy. Majitelé si mohou užívat bazén a svěží zeleň obklopující budovu. Apartmány jsou velmi moderní a z prostorných teras nabízí úžasný výhled na moře. Jsou dodávány včetně kuchyňské linky se spotřebiči (myčka, lednice, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, pračka, sklokeramická deska), klimatizace a topení. Interiéry jsou navrženy tak, aby zajišťovaly maximálně prosvětlené a otevřené prostory.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 45 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Termín výstavby

Výstavba byla již zahájena a dokončení se očekává na podzim 2020.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej