Nové apartmány pár minut od písečné pláže

Nové apartmány pár minut od písečné pláže
Velikost: 71.00 - 100.00 m²
Cenové rozmezí: 245.000 € - 345.000 €
Město: Gran Alacant
ID nemovitosti: TW20284
24.8.2022

Popis nemovitosti

Tento nový resort se skládá ze 170 apartmánů na prodej v obci Gran Alacant s výhledy na Středozemní moře a přímým přístupem na pláž s modrou vlajkou El Carabassí. Společné prostory sestávají z bazénů, podzemních garáží a dětského hřiště.

Přednosti resortu

  • Pár minut od písečné pláže El Carabassí, oceněná modrou vlajkou
  • Úžasné výhledy do okolí a na moře.
  • Bazény s výhledem na moře a dětská hřiště.
  • Soukromé zahrady. 
  • Parkování v garáži.
  • Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.
  • Mezinárodní letiště v Alicante leží pouze 15 minut od resortu.

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Gran Alacant

Obec Gran Alacant se nachází v oblasti Cabo de Santa Pola mezi pohořím Santa Pola a pláží Carabassí. Z pobřeží je vidět ostrov Isla de Tabarca, dávné útočiště berberských pirátů, který je spolu s přírodním parkem Las Salinas nádherným místem k návštěvě. V této oblasti je po celý rok středomořské jarní podnebí s průměrnou teplotou 19 °C. Las Dunas del Carabassí jsou přírodní oblastí, kde se nachází hlavní pláž Gran Alacant s jemným zlatým pískem. Voda je zde tyrkysově modrá a křišťálově čistá. Podél pobřeží můžete provozovat různé typy sportů jako např. kitesurf nebo windsurf. V případě zájmu o jakýkoli sport můžete v průběhu celého roku vyzkoušet různé kurzy.

Více o resortu

Resort je postaveno ve výšce přibližně 100 m a nabízí mimořádný výhled na pobřeží. V okolí se nachází veškeré služby a občanská vybavenost, což Vám v oblasti zpříjemní pobyt.

Apartmány se dvěma nebo třemi ložnicemi a dvěma koupelnami jsou skvěle řešeny a je z nich krásný výhled. Nové apartmány postavené podle nejvyšších standardů tvoří krásný residenční komplex s bazénem, soukromým podzemním parkovištěm, sklepními kóji, zahradami a dětskými hřišti.

Termín výstavby

2. fáze projektu, blok 4, bude dokončena v dubnu 2023 a blok 3 bude dokončen v říjnu 2023.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej