Nové apartmány přímo u golfového hřiště na Costa del Sol

Nové apartmány přímo u golfového hřiště na Costa del Sol
Velikost: 46.12 - 114.00 m²
Cenové rozmezí: 275.000 - 675.000 €
Město: Cala de Mijas
ID nemovitosti: PN20100
26.4.2021

Popis nemovitosti

Představujeme exkluzivní rezidenční komplex v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Costa del Sol, v La Cala de Mijas. Perfektní umístění přímo u golfového hřiště La Noria, jen pár metrů od pláže a v blízkosti hor, je ideální volbou pro milovníky golfu, slunce a přímořského životního stylu.

Přednosti resortu:

 • Resort přímo u golfového hřiště
 • Další 4 vynikající golfová hřiště do 10 minut (Miraflores Golf, Calanova Golf, Santana Golf, Club de Golf El Chaparral)
 • Nádherné výhledy na moře
 • 82 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi
 • Bazén, fitness, kurt na paddel tenis, dětské hřiště
 • Podlahové topení, klimatizace
 • Vybavené kuchyně včetně spotřebičů značky Bosch
 • Parkovací místo a komora k apartmánům
 • 30 minut od Puerto Banús, 28 minut od Marbelly,
 • 35 minut od Málagy
 • Pouze 26 minut od mezinárodního letiště v Málaze
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Mijas Costa

Půvabnou přímořskou oblast Mijas Costa omývají vody Středozemního moře. Je situována mezi věhlasnými turistickými centry Marbella a Fuengirola na jihu Španělska. Umístění projektu v Cala de Mijas poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Užívejte si  bezkonkurenční nabídku restaurací, outdoorových aktivit, skvělé pláže a širokou škálu golfových hřišť v okruhu pouhých 3 mil. Přestože se jedná o jednu z nejvyhledávanějších oblastí na pobřeží, dokázala si udržet své kouzlo a originalitu původní rybářské vesničky.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 26 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z 82 exkluzivních apartmánů s 1 – 3 ložnicemi, které budou stavěny ve dvou fázích. Fáze I zahrnuje bloky 1 – 5 a nabízí celkem 50 apartmánů. Fáze II bude zahrnovat 32 jednotek. Všechny jednotky v resortu jsou orientovány tak, aby maximalizovaly výhled na moře z prostorných teras.

Moderní interiéry

Celý resort je navržen tak, aby co nejlépe využíval přirozené světlo a vy jste se ve svém apartmánu cítili příjemně. Nabízí velká okna, prostorné moderní interiéry, špičkové materiály, důmyslné rozvržení pokojů. Všechny apartmány jsou navíc vybaveny podlahovým topením a klimatizací. Součástí je také kuchyňská linka a sanita. K apartmánům náleží parkovací místo a komora.

Společné prostory

Součástí uzavřené privátní rezidence jsou krásně udržované zahrady, bazén pro dospělé a pro děti s nočním osvětlením, tenisový kurt na padel a dětské hřiště.

Termín výstavby

Výstavba 50 apartmánů byla zahájena v prvním čtvrtletí 2021. Předpokládané dokončení je v prvním čtvrtletí 2023.

Výstavba 32 apartmánů by měla být dokončena v 2. čtvrtletí 2021.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej