Nové apartmány přímo u moře a písečné pláže

Nové apartmány přímo u moře a písečné pláže
Velikost: 69.00 - 132.42 m²
Cenové rozmezí: 245.800 - 378.100 €
Město: Torrox Costa
ID nemovitosti: VC20072
1.1.2022

Popis nemovitosti

Představujeme nový apartmánový resort, který vyniká svým moderním designem a umístěním v první linii u moře a dlouhé písečné pláže. Díky tomu nabízí apartmány úžasné výhledy na moře. K maximálnímu komfortu slouží i moderní infinity bazény, venkovní posilovna a gastro/společenská místnost. Místo dokonale kombinuje sen o bydlení u pláže, komfort a kvalitu života díky vynikající infrastruktuře a blízkosti Málagy.

Přednosti resrotu

  • 1. linie od moře a pláže
  • Resort na prominentním Costa del Sol za příznivou cenu
  • Apartmány se 2 – 4 ložnicemi s terasami
  • Podkrovní apartmány s privátní střešní terasou s výhledem na moře
  • Vzdušné, maximálně prosvětlené interiéry
  • Parkovací místo a sklep v ceně
  • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
  • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Torrox

Oblast Torrox nabízí nádherné pláže s jemným pískem a pozvolný vstup do moře. Průzračně čistá voda Středozemního moře přímo vybízí k plavání, potápění, šnorchlování a mnoha vodním sportům.

Torrox Costa pozvolně navazuje na typické andaluské město Torrox s romantickými úzkými uličkami, bílými domky a příjemnou atmosférou. Nachází se zde také mnoho obchodů, barů, restaurací s mezinárodní kuchyní i tradiční restaurace s mořskými plody či tapas. Torrox je také skvělým výchozím místem pro výlety do okolních historických měst.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 45 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Resort vyniká svým moderním designem, umístěním v první linii u pláže a nádhernými výhledy na moře. Součástí resortu jsou apartmány se 2 – 4 ložnicemi s velkými terasami a špičkovými povrchovými úpravami. Privátní resort je vybaven moderním infinity bazénem, venkovní posilovnou a gastro/společenskou místností. Ke každému apartmánu náleží komora a garážové parkovací místo.

Bydlení u pláže

Resort se nachází v Torrox Costa v oblasti zvané El Morche. Rozšiřující se oblast města má na dosah obchody, školy, nemocnice, supermarkety, restaurace, golfová hřiště a další služby. Místo dokonale kombinuje sen o bydlení u pláže, komfort a kvalitu života díky vynikající infrastruktuře a blízkosti Málagy.

Moderní interiéry

Interiéry jsou moderní, vzdušné a prostorné. Apartmány jsou dodávány včetně kuchyňské linky se spotřebiči (elektrická trouba, digestoř, sklokeramická deska) a sanitárního vybavení. Součástí je také klimatizace. V ceně je rovněž parkovací místo a komora.

Termín výstavby

První fáze výstavby byla již dokončena a byty v této části jsou připraveny k předání.

Druhá fáze je aktuálně ve výstavbě. Plánované dokončení druhé fáze výstavby je v létě 2022.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej