Nové apartmány v blízkosti golfu a pláží

Nové apartmány v blízkosti golfu a pláží
Velikost: 63.00 - 94.00 m²
Cenové rozmezí: 169.000 € - 291.000 €
Město: Orihuela Costa
ID nemovitosti: TM20278
24.8.2022

Popis nemovitosti

Představujeme vám resort nacházející se v oblíbené oblasti Orihuela Costa, v golfové oblasti Villamartín. Je vhodný pro ty, kteří hledají středomořský životní styl, v klidné, ale dobře zavedené oblasti, a přesto v blízkosti moře (8 minut jízdy) a velmi blízko veškeré občanské vybavenosti.

Přednosti resortu

  • Společné prostory resortu s dvěma bazény (pro dospělé a děti), vířivkou a dvěma hřišti na petanque
  • V dosahu pláží Flamenca a La Zenia oceněné Modrou vlajkou
  • 5,5 km od obchodního centra Zenia Boulevard
  • V okruhu necelých 5 km 3 vynikající 18jamková golfová hřiště: Golf Villamartín, Real Club de Golf de Campoamor a Golf Las Ramblas de Campoamor
  • Apartmány se 2 – 3 ložnicemi
  • Prostorné terasy, privátní zahrady, střešní terasy
  • Ke každému apartmánu náleží podzemní parkovací místo
  • Kupující neplatí realitní provizi!

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Umístění resortu

Resort se nachází v oblíbené oblasti Orihuela Costa. V blízkosti se můžete vykoupat v moři a vychutnat nádherné pláže Flamenca nebo La Zenia, který byly oceněny Modrou vlajkou. Můžete se těšit na čistou vodu a širokou nabídku služeb, včetně parkoviště, dětského hřiště a toalet. Vše, co potřebujete pro zábavný den s rodinou. Milovníci golfu si budou moct zahrát golf na nádherných 18 jamkových hřištích nedaleko resortu, například Golf Villamartín, Real Club de Golf de Campoamor a Golf Las Ramblas de Campoamor. Od vašeho nového domova je nákupní centrum Zenia Boulevard vzdálené pouhých 5,5 km, které nabízí širokou škálu značek a butiků za skvělé ceny. V okolí si můžete vybrat z řady restaurací, bufetů a kaváren s národní i mezinárodní kuchyní.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Tento uzavřený komplex se skládá z celkem 94 apartmánů se dvěma a třemi ložnicemi s jednou nebo dvěma koupelnami. Ke každému apartmánu náleží podzemní parkovací stání, některé zahrnují i sklepní kóje. Společné prostory resortu jsou ocelkové rozloze cca 3 300 m2 a zahrnují 2 bazény (pro dospělé a děti), jednou vířivkou a 2 hřište na petanque. Ve všech společných prostorách bude k dispozici W-Fi.

Můžete vybírat mezi apartmány v přízemí s vlastní zahradou, v prvním nebo druhém poschodí s velkými terasami navrženými tak, abyste si mohli užívat světla a výhledů ze společných prostor, nebo v nádherných střešních bytech s terasami. Všechny apartmány jsou vybaveny připojením Wi-Fi. Apartmány jsou plně funkční s příjemným designem, závěsné toalety, pryskyřicové sprchové vaničky se sprchovými dveřmi a vestavěné skříně.

Termín výstavby

Předpokládané dokončení resortu je stanoveno na červen 2023.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej