Nové apartmány v luxusním resortu přímo na golfovém hřišti

Nové apartmány v luxusním resortu přímo na golfovém hřišti
Velikost: 108.22 - 160.25 m²
Cenové rozmezí: 287.000 - 427.000 €
Město: Mijas
ID nemovitosti: TW19821
29.11.2018

Popis nemovitosti

V údolí Mijas, přímo v největším golfovém resortu ve Španělsku s prestižními golfovými hřišti, se rozkládá nový projekt 20 střešních bytů a 40 prosluněných apartmánů. Jedná se o oplocený areál se společnými zahradami a bazénem, slibující luxus a soukromí.

Během pár minut se odtud autem dostanete k pohoří Mijas, do stejnojmenné vesnice, Marbelly nebo Fuengiroly, La Cala de Mijas nebo přístavu Puerto Banús. Nádherné pláže na Costa del Sol jsou vzdálené jen 10 minut jízdy.

V první fázi je na prodej celkem 12 střešních bytů s vlastní střešní terasou a 24 apartmánů, které budou připraveny k předání 1. listopadu 2019. Střešní byty mají 3 ložnice, apartmány 2 nebo 3 ložnice. Vyznačují se velmi vysokou kvalitou a světlým interiérem. Ze všech jednotek se naskýtá nádherný výhled na golfové hřiště, pobřeží a pohoří Mijas. Cena zahrnuje soukromé parkovací místo v podzemní garáži a úložné prostory. Další předností projektu jsou solární panely, tepelná a zvuková izolace a systém přirozeného větrání.

Na majitele apartmánů navíc čekají výhody v resortu La Cala, který zahrnuje tři 18jamková golfová hřiště, wellness centrum a centrum hydroterapie, restaurace, čtyřhvězdičkový hotel, tenisové kurty, běžeckou dráhu, posilovnu s kvalifikovanými trenéry, fotbalové hřiště a ostrahu 24 hodin denně.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej