Nové apartmány v pěší vzdálenosti od pláže a golfu

Nové apartmány v pěší vzdálenosti od pláže a golfu
Velikost: 69.90 - 111.29 m²
Cenové rozmezí: 253.000 - 680.000 €
Město: Mijas
ID nemovitosti: VC20018
9.11.2020

Popis nemovitosti

Nabízíme unikátní rezidenční bytový komplex s moderním vnějším architektonickým řešením a vytříbeným designem interiérů s maximálně prosvětlenými a otevřenými prostory. Je situován v prestižní přímořské lokalitě Mijas Costa vyhledávané turisty i investory z celé Evropy. Exkluzivní umístění ale není jedinou předností tohoto resortu. Jaké jsou další?

Přednosti resortu:

 •  Prestižní oblast Mijas Costa.
 • V pěší vzdálenosti od pláže.
 • Pěšky od golfového hřiště.
 • Výhledy na moře.
 • Spa, 4 bazény (1 vnitřní).
 • Kurt na paddle tenis, fitness, golfové odpaliště.
 • Snadná celoroční dostupnost – přímá letecká spojení, pouhých 29 km od letiště.
 • Příjemné klima po celý rok.
 • Možnost celoročního vlastního užívání.
 • Výstavba byla již zahájena.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Mijas Costa

Půvabnou přímořskou oblast Mijas Costa omývají vody Středozemního moře. Je situována mezi věhlasnými turistickými centry Marbella a Fuengirola na jihu Španělska. Umístění projektu poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Vynikající klima po celý rok

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu zde činí v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Skvělá dostupnost

Snadná a celoroční dopravní dostupnost z České republiky do Málagy a následná dostupnost z letiště do místa bydliště ve Španělsku představuje jednu z hlavních výhod projektu. Přímé letecké spojení z Prahy do Málagy je celoroční! Nejsnazší cestou, jak se dostat z letiště v Málaze do Vaší nové nemovitosti, je taxislužba z letiště – za cca 22 minut budete ve Vašem novém apartmánu u moře.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Projekt zahrnuje celkem 166 apartmánů se 2, 3 nebo 4 ložnicemi, rozložené celkem do 6 budov. V první fázi výstavby, která je nyní v prodeji, budou postaveny první 3 budovy.

Apartmány jsou díky důmyslnému rozvržení velmi vzdušné, světlé a prostorné. Kuchyně s ostrůvkem plynuje navazují na jídelnu a obývací pokoj. Vytváří tak velký otevřený prostor ideální pro společné chvíle s vaší rodinou či přáteli. Z ložnic se přímo dostanete na terasy s úžasným výhledem. Apartmány ve vyšších patrech disponují rozlehlými terasami s úžasným výhledem na moře. U apartmánů v přízemí si můžete užívat jedinečné středomořské klima přímo na vaší privátní zahradě.

Fantastická vybavenost resortu

Komplex zahrnuje venkovní infinity bazén, relaxační bazén, sportovní bazén a 1 vyhřívaný vnitřní bazén. Součástí je rovněž SPA s tureckými lázněmi a saunou, fitness, kurt na paddle, tréninkové golfové jamkoviště a prostorné lobby pro posezení s rodinou, přáteli či obchodními partnery. Ke všem apartmánům náleží komora a garážové parkovací místo.

Termín výstavby

První fáze výstavby byla již zahájena. Očekávané dokončení první fáze je v prvním čtvrtletí 2022.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej