Nové apartmány v pěší vzdálenosti od pláže

Nové apartmány v pěší vzdálenosti od pláže
Velikost: 81.27 - 159.95 m²
Cenové rozmezí: 318.000 - 862.300 €
Město: Benalmádena
ID nemovitosti: PN20097
16.4.2021

Popis nemovitosti

Představujeme moderní resort apartmánů v pěší vzdálenosti od pláže v kosmopolitním prostředí Costa del Sol. Resort nabízí 90 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi. Díky prostorným terasám a četným proskleným plochám nabízí úžasně světlý interiér a fascinující výhledy na moře.

Přednosti resortu:

 • Resort v pěší dostupnosti pláže (100 metrů).
 • 90 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi ve 2. linii od moře.
 • Prostorné terasy s nádherným výhledem na moře.
 • Maximálně prosvětlené interiéry.
 • Infinity bazén.
 • Garážové parkovací místo a komora v ceně.
 • Vybavené kuchyně včetně spotřebičů značky Bosch, vestavěné skříně, sanita, klimatizace, topení, vstupní video systém + elektrický zámek s kódem.
 • 3 golfová hřiště na dosah – Benalmádena Golf, Golf Torrequebrada (jedno z nejlepších hřišť v Evropě), Bil Bil Golf.
 • Dalších více než 40 golfových hřišť v okruhu 30 km.
 • Již dokončeno.
 • Pouze 20 minut od mezinárodního letiště v Málaze.
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Benalmádena

Benalmádena vytváří spolu s vyhlášenými letovisky Torremolinos a Fuengirola velkou rekreační zónu východně od Marbelly, která nabízí nespočet volnočasových aktivit různého zaměření. Najdete zde rozlehlou sportovní marinu, golfová hřiště, nádherné písečné pláže, široké bulváry a úžasnou palmovou promenádu. To vše doplňuje nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Velmi oblíbeným místem je také ikonický buddhistický chrám Estupa de la Iluminación, kde si můžete kromě meditací užívat také úžasný nerušený výhled na moře. Jedná se dokonce o největší buddhistický chrám v Evropě. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 20 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Úžasné výhledy na moře

Apartmány v resortu byly navrženy tak, aby maximalizovaly výhledy na moře. Obývací pokoje s jídelnami a hlavní ložnice ve všech budovách jsou orientovány směrem k moři. Jsou vybaveny velkoformátovými okny od podlahy ke stropu. Kvalita materiálů a moderní design spolu s důrazem na detail vytvořili v resortu podmínky pro jedinečný životní styl.

Stylové interiéry

Součástí apartmánů jsou velké prosklené stěny od podlahy ke stropu, které se otevírají a spojují kuchyň a obývací prostor s venkovními terasami. Použito je speciální termoakustické sklo pro dokonalou izolaci. Vysoce kvalitní velké porcelánové dlaždice pokrývají všechny podlahy, včetně protiskluzových v koupelnách a v kuchyni. Součástí jsou rovněž obklady od předních mezinárodních značek. Designové koupelny disponují mramorovými deskami a sanitou nejlepších značek. Vestavné kuchyně jsou vybaveny špičkovými spotřebiči. Všechny apartmány mají klimatizaci/topení, vestavěné skříně a přípojky na telefon, internet a televizi.

Společné prostory

Součástí rezidence jsou krásně udržované zahrady, infinity bazén s výhledem na moře a bazén pro děti. Ke všem apartmánům náleží privátní garážové parkovací místo a komora.

Resort je kompletně uzavřený a zaručuje tak maximální soukromí a bezpečnost. Vstup do jednotlivých domů je možný prostřednictvím videotelefonu nebo prostřednictvím kódu.

Termín výstavby

Výstavba resortu byla již dokončena. Kupte si to, co reálně uvidíte!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej