Nové exkluzivní apartmány v golfovém resortu

Nové exkluzivní apartmány v golfovém resortu
Velikost: 131.99 - 137.36 m²
Cenové rozmezí: 490.000 - 730.000 €
Město: Benahavis
ID nemovitosti: TW19823
29.11.2018

Popis nemovitosti

Tento projekt zahrnuje pouhých 14 apartmánů. Jedná se tedy o jedinečnou příležitost pro 14 vlastníků bydlet přímo v  resortu Westin La Quinta Golf Resort & Spa ve vesnici Benahavis, jen 10 minut od Marbelly. Během pouhých pár minut jízdy autem se dostanete k nádhernému pohoří Sierra de las Nieves, na pláže v letoviscích San Pedro a Marbella nebo do přístavu Puerto Banús s rušným nočním životem. V okruhu 20 kilometrů najdete vše, co Costa del Sol nabízí.

Rezidenční komplex i golfové hřiště dokonale zapadají do okolní krajiny a patří k jedné z nejexkluzivnějších oblastí na Costa del Sol. Budovy a terasy jsou orientovány na jihozápad a interiéry plně využívají přirozené denní světlo. Navíc skýtají skvělé výhledy na golfové hřiště a pořeží Středozemního moře.

Projekt sestává ze tří elegantních třípodlažních budov s prostornými apartmány se zahradou v přízemí, dvoupodlažními byty s terasami a střešními byty. Součástí střešních bytů je vlastní střešní terasa s výměrou 100 m2. Budovy tvoří uzavřený areál se zahradami a společným bazénem.

Každá jednotka má 3 ložnice a 2 nebo 3 koupelny, kompletně vybavenou kuchyň včetně spotřebičů, klimatizaci a vytápění. Cena zahrnuje také vlastní garážové stání a úložné prostory. Apartmány využívají solární energii a spadají do třídy energetické náročnosti B. O ještě větší pohodlí se postará tepelná a zvuková izolace a systém přirozeného větrání.

S vlastnictvím apartmánu jsou také spojeny výhody v golfovém resortu se třemi devítijamkovými hřišti. Hřiště jsou vhodná pro hráče všech úrovní a patří k těm nejlepším v této oblasti. Golfový resort dále zahrnuje čtyřhvězdičkový hotel, několik restaurací, lázně a golfovou akademii. Apartmány budou připraveny k předání ve třetí třetině roku 2019.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej