Nové prostorné apartmány ve vyhledávaném letovisku

Nové prostorné apartmány ve vyhledávaném letovisku
Velikost: 108.27 - 122.30 m²
Cenové rozmezí: 620.000 - 795.000 €
Město: Nova Santa Ponsa
ID nemovitosti: TW19827
29.11.2018

Popis nemovitosti

Tento nový rezidenční komplex se nachází přímo u golfového klubu v jedné z nejžádanějších lokalit na jihozápadě Mallorky. V blízkém okolí najdete hned několik dalších špičkových golfových hřišť, jako jsou Golf Santa Ponsa, Golf de Andratx, Golf de Poniente nebo Bendinat Golf. Na pobřeží s krásnými zátokami a plážemi se dostanete během chvilky. V docházkové vzdálenosti se nachází exkluzivní přístav Puerto Adriano s elegantními bary a restauracemi a luxusními obchody, o kousek dále pak Puerto Portals a Puerto de Andratx. Velkou výhodou je také blízkost Palmy (20 km) a letiště (25 minut jízdy autem).

Apartmány se vyznačují prostornými a moderními interiéry. Sestávají z 3 velkých ložnic, 2 koupelen a soukromých teras. Jednotky v přízemí mají navíc velkou vlastní zahradu. Ve společných prostorách mohou vlastníci nemovitostí využívat dva bazény a přilehlou terasu s výhledem do rozlehlé společné zahrady. K dispozici je zde také parkoviště a úložné prostory.

Apartmány jsou orientovány na jihozápad a jihovýchod, díky čemuž jsou dokonale prosvětlené. Na velkých terasách si po většinu roku můžete užívat slunečné dny a teplé mallorské večery. Apartmány splňují vysoké standardy kvality a jsou vybaveny značkovými spotřebiči, klimatizací, podlahovým vytápěním, okny s dvojitým zasklením a bezpečnostními dveřmi, televizní anténou a satelitem. Předpokládané datum jejich dokončení je v lednu 2019.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej