Nové řadové domy u golfového hřiště, nedaleko pláží i hor

Nové řadové domy u golfového hřiště, nedaleko pláží i hor
Velikost: 216.56 - 230.48 m²
Cenové rozmezí: 280.000 - 320.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: TW19824
29.11.2018

Popis nemovitosti

V Esteponě, přímo v srdci Costa del Sol, jsou nyní na prodej nové prostorné domy s panoramatickým výhledem na golfové hřiště Estepona Golf, na moře nebo hory. Komplex je velmi dobře dostupný. Během 20 minut se autem dostanete do Marbelly, během 10 minut na úžasné pláže la Rada, Barronal nebo Bahía Dorada. Nejbližší pláž je odtud vzdálena jen 3 km. Díky příjemnému podnebí je Estepona vhodná pro celoroční bydlení. Nabízí spoustu možností, jak trávit volný čas, i veškeré potřebné služby.

Majitelé řadových domů se mohou těšit na výhody a služby, které na ně čekají na 18jamkovém golfovém hřišti. Navíc můžete navštívit některé z dalších exkluzivních hřišť, pláží a jiných atrakcí v okruhu 30 km.

Tento nový rezidenční komplex zahrnuje celkem 48 řadových domů s velkými terasami. Areál je oplocený a zahrnuje společné zahrady a bazény a je zasazen do nádherné krajiny. Projekt se vyznačuje vysokou kvalitou, luxusními materiály a promyšleným designem.

V první fázi, která bude dokončena v listopadu 2019, je na prodej 20 třípodlažních domů se 3 ložnicemi, 2 koupelnami, šatnou a otevřeným obývacím pokojem spojeným s kuchyní. Díky orientaci na jih a jihozápad maximálně využívají přirozené denní světlo. Součástí je podzemní garáž pro jedno vozidlo a úložné prostory. Moderní vybavení zahrnuje solární panely, tepelnou a zvukovou izolaci a systém přirozeného větrání.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej