Krásné venkovské domy v golfovém resortu

Krásné venkovské domy v golfovém resortu
Velikost: 350.00 - 515.00 m²
Cenové rozmezí: 797.500 - 1.347.500 €
Město: Almeria
ID nemovitosti: AL15354
21.4.2015

Popis nemovitosti

Domy jsou situovány na Sweetwater Island Drive, na místě, jež nabízí úžasný výhled na jezero Liburon. Stavba na jednom z rozlehlých vršků bude zahájena ihned po podepsání smlouvy. Kromě výhledu na jezero je zde vidět také přímo na golfové hřiště.

Do této krásné rezidence vstoupíte tradiční sloupovou halou, jež předchází hlavnímu vchodu domu, který je obklopen terasami s pergolami v andaluském stylu a centrální fontánou. Dům je prostorný a luxusně vybavený. Obývací pokoj skýtá výhled přímo na jezero Tiburon. Stropy jsou řešeny v ohromujícím duchu katedrál, obývací pokoj je vybaven krbem, jídelna je uzpůsobena až pro 12 lidí, nechybí ani pokoje pro hosty, ke kterým přiléhají samostatné koupelny. V prvním podlaží se nacházejí velké ložnice vybavené prostornými šatnami, koupelnami a soukromými terasami. Dům rovněž nabízí dostatek prostoru pro hernu či sklípek, soukromé lázně či saunu a dvojitou garáž.

Luxusní plně vybavené venkovské domy se nacházejí v exkluzivním golfovém resortu v Almanzoře, nedaleko města Almería. Tato oblast jižního Španělska patří k oblíbeným letním destinacím. Díky svému klidu, tradicím i vstřícnosti vůči návštěvníkům vytváří uvolněnou a příjemnou atmosféru. Rezidence jsou situovány mezi oblastmi Herencia, Residencia a Caprichosa. Jedná se o výjimečnou lokalitu, která kombinuje prvotřídní úroveň s osobitým rázem dané oblasti.

Místní golfové hřiště bylo jako první v Evropě postavené jako pouštní, což přináší unikátní vlastnosti. Nechybí zde prameny, vodní toky, suchá koryta řek, skály nebo kaktusy. Hru si zde užijí hráči všech úrovní. Tři kilometry od tohoto resortu se nachází písečné pláže, toto místo tak uspokojí jak milovníky golfu, tak vodních radovánek.

Za neobvyklým zážitkem můžete vyrazit do Oasys parku, který se nachází necelou hodinu od rezidencí. Součástí parku je unikátní přírodní rezervace a vesnice ve stylu Divokého západu. Hlavní devizou tohoto parku je především Taberna – jediná poušť v Evropě, která se stala oblíbeným místem filmařů.

V případě zájmu je možné vily dále pronajímat. O veškerý servis spojený s pronájmem, daněmi apod. se stará developerem zvolená společnost, takže pro Vás nevznikají žádné nové povinnosti a starosti.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej