Nový apartmánový komplex v první linii u moře

Nový apartmánový komplex v první linii u moře
Velikost: 76.00 - 106.00 m²
Cenové rozmezí: 168.800 - 604.000 €
Město: Alicante
ID nemovitosti: TM19043
19.4.2015

Popis nemovitosti

Nabízíme zcela nový moderní komplex apartmánů přímo u 8 km dlouhé písečné pláže Arenales del Sol na pobřeží Costa Blanca. Díky chráněnému pobřežnímu pásmu si můžete z většiny apartmánů vychutnat úžasný ničím nerušený výhled na křišťálově čisté moře. Přímo před komplexem najdete také typickou jižanskou promenádu.

V blízkosti komplexu najdete několik 18ti jamkových golfových hřišť. El Plantio na staré cestě do Alicante-Elche, Alicante Golf na pláži San Juan (Alicante), Alenda Golf ve městě Monforte del Cid a Golf & Spa Bonalba v Mutxamiel.

Nedaleko jsou různé obchody a služby, které můžete využít po celý rok. Pro širší nabídku obchodů a služeb můžete dojet do nedalekého hlavního města provincie Alicante. Pouhých 12 km odsud je také mezinárodní letiště Alicante. Neztrácíte tak čas zbytečnými přejezdy a můžete si o to déle užívat Váš nový slunečný apartmán u moře.

Rezidenční komplex je jedinečný svým neobvyklým moderním designem. Skládá se ze 4 částí a 206 jednotek. Části 1 a 4 se rozkládají na 5 podlažích, části 2 a 3 jsou šestipodlažní. V komplexu najdete apartmány se 2 a 3 ložnicemi. Celý komplex bude postaven ve dvou fázích. První fáze výstavby zahrnuje část 1 a 2, ve kterých je celkem 98 apartmánů. Tato fáze by měla být dokončena v červnu 2016.

Pro majitele je připraveno skvělé zázemí pro relaxaci těla i duše. Pokud Vás omrzí opalování na horké písečné pláži a koupání v moři, můžete využít tenisový kurt, dvě venkovní sportoviště s biomechanickými stroji, moderní plně vybavenou posilovnu a další sportovní zařízení. Komplex nabízí také 4 bazény a vířivky. Tuto relaxaci si navíc můžete dopřát po celý rok, protože jeden z bazénů a 2 vířivky jsou vyhřívané.

Na své si zde bezesporu přijdou také děti, které si mohou užít spoustu zábavy v dětské části ve vodě i na souši.

Apartmány jsou předávány kompletně zařízené a komfortně vybavené. Součástí je vybavená kuchyň se spotřebiči, samozřejmě i kuchyňské náčiní, povlečení, TV atd. Nemusíte se zkrátka starat vůbec o nic a od prvního dne si naplno užívat Váš nový apartmán.

Obrovskou předností apartmánů je jejich výhled na moře. V závislosti na přesné poloze a podlaží si můžete vychutnat výhled na venkovní prostory komplexu, bazény, pobřežní promenádu, zátoku v Alicante a Cape of Santa Pola.

Ke všem apartmánům patří parkovací místo a sklep.

Dokončení výstavby první fáze projektu se očekává na červen 2016.

Nejbližší letiště, na které se nabízí přímé lety z Prahy, Mnichova či Vídně, je Valencie. Komplex je situován nedaleko mezinárodního letiště v Alicante, kam se z těchto měst nabízí nepřímá letecká spojení.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej