Nový exkluzivní resort řadových domů na Costa del Sol

Nový exkluzivní resort řadových domů na Costa del Sol
Velikost: 139.12 - 149.31 m²
Cenové rozmezí: 375.000 - 430.000 €
Město: Torre del Mar
ID nemovitosti: SI20046
9.1.2021

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort řadových domů na slunném Torre del Mar. Tento privátní resort je situován v oblasti nejlepších rezidenčních komplexů na východním pobřeží Costa del Sol. Od pláží Středozemního moře ho dělí přibližně kilometr.

Přednosti resortu

  • 15 minut pěšky od pláže (cca 1,2 km).
  • 10 minut od golfu Baviera Golf.
  • 5 minut od Aquavelis Water Park a obchodního centra El Ingenio.
  • 6 řadových domů se 3 ložnicemi a 2 koupelnami.
  • Moderní, prostorné a vzdušné interiéry.
  • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok.
  • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
  • Mezinárodní letiště v Málaze pouze 48 km od resortu.
  • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového domu.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je pouhé 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Golfové hřiště Baviera Golf

Resort se nachází 10 minut od golfového hřiště Baviera s 18 jamkami. To navrhl uznávaný profesionální golfista José María Cañizares. Hřiště se vyznačuje širokými greeny s mnoha zábavnými překážkami. Z golfového hřiště si můžete užívat nádherné výhledy na moře i do hor. Jeho součástí je golfový klub, akademie a restaurace. Pravidelně se zde pořádají také mezinárodní golfové turnaje.

Řadové domy na prodej do osobního vlastnictví

Řadové domy jsou postaveny na pozemku o rozloze cca 350 – 510 m2. Díky skvělému rozvržení nabízí dostatek světla a prostoru. Vzniká tak velice moderní, vzdušný a vysoce kvalitní resort s vytříbeným architektonickým designem. Domy jsou dodávány včetně plně vybavené kuchyňské linky a klimatizace.
Druhá fáze výstavby

Představovaný resort je druhou fází developerského projektu. Uvedené fotografie jsou z realizované první fáze, kterou tvoří moderní samostatné vily.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 35 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Termín výstavby

Předpokládané zahájení výstavby je plánováno na 3. čtvrtletí 2021. Resort by měl být hotový přibližně na konci roku 2022.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej