Nový komplex apartmánů v blízkosti moře a golfu

Nový komplex apartmánů v blízkosti moře a golfu
Velikost: 45.28 - 111.75 m²
Cenové rozmezí: 225.000 € - 390.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: VC20277
24.8.2022

Popis nemovitosti

Nový resort se nachází v jedinečné lokalitě obklopené golfovými hřišti, konkrétně ve městě Estepona. Projekt nabízí 68 apartmánů s 1, 2 a 3 ložnicemi moderního designu s velkými terasami, špičkovou kvalitou povrchových úprav a jihovýchodní orientací. Pořiďte si druhé bydlení ve vyhledávané španělské lokalitě!

Přednosti resortu

  • Resort na vyhledávaném pobřeží Costa del Sol ve městě Estepona.
  • V blízkosti několika golfových hřišť. 
  • Překrásné výhledy na moře a okolí.
  • Pláže leží pouze 10 minut od apartmánů.
  • Udržované společné zahrady s bazénem.
  • Co-workingové prostory. 
  • Dětské hřiště .
  • Fitness s moderními stroji.
  • Moderní design a prosvětlené interiéry.
  • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy (cca 55 minut od projektu) či z letiště v Gibraltaru (50 minut od projektu).

Costa del Sol

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Esteponě v listopadu 19 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o čtyři stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Estepona

Estepona je oblíbené letovisko a významné přístavní město na jihozápadě Andalusie. Z jedné strany je obklopeno blankytným Středozemním mořem a z druhé strany pohořím Sierra Bermeja s nejvyšším vrcholem 1449 m n. m.

Centrum města si zachovává své jedinečné charisma a podobu typické bílé andaluské vesničky. Navazuje nově vybudovaná rekreační zóna s přístavem a nádherná 2 km dlouhá pláž La Rada s jemným pískem, která je místní chloubou. Tu lemuje nádherná palmová promenáda s obchůdky a restauracemi. Estepona navazuje na pláže nedalekého letoviska Marbella a celé pobřeží zde dosahuje délky úžasných 21 km. Město nabízí veškeré služby a perfektní zázemí pro maximální komfort svých návštěvníků. Najdete zde také překrásné historické centrum, golfová hřiště a mnoho okouzlujících pláží.  Není divu, že je Estepona jednou z nejdůležitějších rekreačních oblastí na Costa del Sol.

Prvotřídní golfové hřiště

5 minut od resortu najdete perfektní 9jamkové golfové hřiště La Resina Golf & Country Club. Golfové hřiště je vhodné pro profesionály i ne tak zkušené hráče. Díky krásnému prostředí v obklopení květin se hráči cítí jako uprostřed tropické zahrady.

Více o apartmánech

Prostorné místnosti a dostatek přirozeného světla bez ohledu na roční období. Příjemné teploty zajišťuje kvalitní klimatizace ve všech obytných místnostech. Každý apartmán bude mít plně vybavenou kuchyňskou linku a koupelny.

Možnost přizpůsobit finální podobu koupelen a kuchyně (vlastní výběr obkladů, podlah a dekoru kuchyně).

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlí

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej