Nový projekt řadových domů u golfového hřiště

Nový projekt řadových domů u golfového hřiště
Velikost: 105.09 - 108.88 m²
Cenové rozmezí: 168.000 - 196.000 €
Město: Elche
ID nemovitosti: TW19815
29.11.2018

Popis nemovitosti

Tento projekt řadových domů v uzavřeném areálu se rozkládá v klidné lokalitě, odkud se během 15 minut pohodlně dostanete na pláže a do rušnějšího centra města Alicante. Pouhých 10 minut odtud je vzdáleno letiště v Alicante a 8 minut město Elche s palmovým hájem, který je zapsán na Seznamu světového dědictví UNESCO. Místo je pohodlně dostupné díky dálnici i vlakovému spojení s Barcelonou a Valencií.

Projekt právě vzniká u 18jamkového golfového hřiště, jehož služby budou vlastníci moci využívat, a dokončen bude v červnu 2019. V okolí leží dalších více než 15 golfových hřišť, jako například El Patio Golf Club nebo Font del Llop Golf Club. Díky teplému klimatu a blízkosti pláží a přístavů je to ideální místo také pro milovníky vodních sportů a plachtění.

Řadové domy mají vždy tři ložnice, dvě koupelny, WC, šatnu, terasu, zahradu a střešní terasu (50,82 m2). Kuchyň je plně vybavená, včetně sklokeramické varné desky, odsavače par a trouby. Ve všech ložnicích najdete vestavěné skříně. Samozřejmostí je klimatizace a topení a možnost instalace plynových radiátorů. Ke každému domu náleží také soukromé parkovací stání. Na terasách můžete poobědvat s výhledem na golfové hřiště nebo pohoří Sierra de las Águilas a Sierra del Cid, kam můžete vyrazit na výlet.

Součástí projektu je dále společný bazén, fitness centrum, restaurace a bar, kurt na padel, budova klubu, španělská a anglická škola a supermarket. Nedaleko leží historická vesnice Monforte del Cid, která dále rozšiřuje okruh dostupných služeb.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej