Nový resort s úchvatnými výhledy na moře

Nový resort s úchvatnými výhledy na moře
Velikost: 70.85 - 108.00 m²
Cenové rozmezí: 230.000 € - 280.000 €
Město: Gran Alacant
ID nemovitosti: TW20286
24.8.2022

Popis nemovitosti

Nový resort se 120 apartmány na prodej je postaven ve výšce přibližně 100 m a nabízí mimořádný výhled na pobřeží. Apartmány jsou postavené podle nejvyšších standardů tvoří krásný residenční komplex s bazény, soukromým podzemním parkovištěm, sklepními kóji, zahradami a dětskými hřišti.

Přednosti resortu

  • Resort je postaven v nadmořské výšce cca 100 m a díky tomu si můžete vychutnat úchvatné výhledy na moře a okolí.
  • V docházkové vzdálenosti od písečné pláže Playa Carabassí.
  • Udržované zahrady a prostorný bazén.
  • Prosvětlené a moderní interiéry.
  • V docházkové vzdálenosti najdete spoustu restaurací, barů a obchodů.
  • Ideální pro celoroční pobyt.
  • Mezinárodní letiště v Alicante leží jen 15 minut od resortu.

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Gran Alacan

Obec Gran Alacant se nachází v oblasti Cabo de Santa Pola mezi pohořím Santa Pola a pláží Carabassí. Z pobřeží je vidět ostrov Isla de Tabarca, dávné útočiště berberských pirátů, který je spolu s přírodním parkem Las Salinas nádherným místem k návštěvě. V této oblasti je po celý rok středomořské jarní podnebí s průměrnou teplotou 19 °C. Las Dunas del Carabassí jsou přírodní oblastí, kde se nachází hlavní pláž Gran Alacant s jemným zlatým pískem. Voda je zde tyrkysově modrá a křišťálově čistá. Podél pobřeží můžete provozovat různé typy sportů jako např. kitesurf nebo windsurf. V případě zájmu o jakýkoli sport můžete v průběhu celého roku vyzkoušet různé kurzy.

Více o resortu

Apartmány se dvěma nebo třemi ložnicemi a dvěma koupelnami jsou skvěle řešeny a je z nich krásný výhled na společné prostory v resortu, bazén a zahrady a rovněž nádherný výhled na okolní přírodu a moře.

Termín výstavby

Předpokládaný termín dokončení je stanoven na červen 2024.

 

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej