Oáza uprostřed přírody na jihu Španělska

Oáza uprostřed přírody na jihu Španělska
Velikost: 63.77 - 86.64 m²
Cenové rozmezí: 194.000 - 284.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: MP20199
12.1.2022

Popis nemovitosti

Luxusní resort s 90 apartmány, dvěma bazény, zahradou a hřištěm najdete na jihu Španělska. Z letiště v Málaze se do nemovitosti dostanete za necelou hodinu. Jih Španělska je velmi žádanou destinací, hlavně kvůli možnosti celoročního využívání nemovitosti.

Přednosti nabídky

  • Luxusní resort složený z 90 apartmánů
  • Překrásný výhled na okolní krajinu
  • Moderní styl architektury doplněn o prvotřídní materiály
  • Parkovací místo v ceně
  • Cca 55 minut vzdálené letiště v Málaze nebo letiště v Gibraltaru
  • Resort s apartmány leží cca 8 km od centra města Estepona, ve kterém je veškerá občanská vybavenost
  • Až 325 dnů v roce v Esteponě svítí slunce, je tedy ideální celoroční destinací
  • Ve společných prostorách lze využívat dva venkovní bazény, víceúčelové hřiště a zahradu

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Esteponě v říjnu 22 stupňů celsia. A i v nejchladnějším měsíci lednu dosahuje teplota až k 16 stupňům celsia. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Prozkoumejte město Estepona

Jedno z nejkrásnějších měst Estepona leží na pobřeží Costa del Sol v jižním Španělsku. Díky podnebí se město stalo vyhledávanou celoroční destinací. Esteponě se přezdívá „Zahrada Costa del Sol“ a to díky uličkám s nespočtem barevných květináčů s nejrůznějšími rostlinami.

Město je rájem kultury a umění, kde dokázali spojit tradice s moderním životem. Místním umělcům často slouží nudné fasády jako malířské plátno, takže pouhou procházkou získáte dojem návštěvy galerie. Ve městě samozřejmě nechybí úžasné středomořské restaurace, bary a kavárny.

Několik zdejších pláží získalo ocenění „Blue flag“, což zaručuje vysokou kvalitu vody, bezpečnost a hlavně ochrana místních ekosystémů. Nedaleko za městem leží přírodní rezervace Paraje Natural Los Reales de Sierra Bermeja, která je jako stvořená pro pěší turistiku či cyklistické výlety.

Apartmány na dosah moře a hor

Dopřejte si bydlení v destinaci, která je jako stvořená pro celoroční pobyt. Vybíráte z 90 apartmánů s 1, 2 a 3 pokoji. Ke každému apartmánu náleží parkovací stání a možnost využívat společnou zahradu s bazénem.

Projekt je navržen tak, aby korespondoval s okolní přírodou. Z prosvětlených interiérů projdete na terasu s výhledem do zahrady či na moře. Ve společných prostorách jsou k dispozici 2 bazény, hřiště a velká zahrada.

Kuchyně a dvě koupelny jsou plně vybavené vším potřebným pro pohodlí budoucích majitelů. Na interiérové podlahy byly použité velkoformátové lesklé dlaždice ve světlých tónech. Na terasách najdete dlaždice s protiskluzovou úpravou.

Termín výstavby

Stavba projektu začíná v únoru 2022 a předpokládaný termín dokončení je ve druhém čtvrtletí roku 2023.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej