Oceňovaný resort apartmánů a vil přímo u pláže

Oceňovaný resort apartmánů a vil přímo u pláže
Velikost: 133.05 - 214.24 m²
Cenové rozmezí: 990.000 - 2.700.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: KH20172
17.8.2021

Popis nemovitosti

Představujeme exkluzivní residenci, která je dílem prestižního architekta Rafaela de La-Hoze. Ten odstranil veškeré vizuální bariéry a dokonale propojil resort s mořem, za což si získal i mezinárodní uznání na European Property Awards a na Opal Award. Všechny budovy jsou vkusně zasazeny do svěžích zahrad, jejíž hranice se plynule prolínají s přilehlou písečnou pláží. Avantgardní architektura v kombinaci s okolní přírodou nabízí jedinečný požitek z bydlení u moře.

Přednosti nabídky

 • Oceňovaný projekt od architekta Rafaela de La-Hoz
 • Vítěz na European Property Awards a cena na Opal Award
 • 68 apartmánů a 2 vily v první linii u pláže
 • Prostorné zahrady, venkovní bazény, vyhřívaný krytý bazén, spa, fitness, kurt na paddle tenis, co-working area, garážová parkovací místa, výtah
 • Mnoho vynikajících golfových hřišť v okolí
 • 8 minut od Estepona Marina, 3. největšího přístavu v provincii
 • 20 minut od Puerto Banús, 25 minut od Marbelly
 • 50 minut od mezinárodního letiště v Málaze
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Připraveno k okamžitému předání
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Umístění

Resort se nachází u pláže v Esteponě, v jednom z nejexkluzivnějších letovisek na pobřeží Costa del Sol. Jakákoliv aktivita vás napadne, na vás čeká na druhé straně dveří. Golf, restaurace oceněné Michelinskou hvězdou, úžasné pláže oceněné modrou vlajkou, turistické stezky, luxusní butiky, historické památky, Picassovo muzeum, centrum Pompidou v Málaze a mnoho dalšího. To vše s více než 300 dny slunečního svitu ročně a průměrnou teplotou 23 stupňů.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 50 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Perfektní golfová hřiště

Perfektní poloha resortu umožňuje zahrát si golf na některém z nejlepších golfových hřišť Andalusie ležících mezi Marbellou a Sotogrande.

Ať už si vyberete Finca Cortesín, Villa Padierna a Atalaya Golf, nebudete litovat. Perfektní klima v Esteponě navíc zaručuje, že můžete hrát svůj oblíbený sport po celý rok.

Váš druhý domov u moře

Resort představuje přírodu transformovanou do architektury. Jeho organické kontury plynule splývají s pobřežím. Komplex představuje noblesní vstup do moře a stírá hranice mezi zahradami a pískem na pláži. Každá terasa je jakousi privátní pláží s úžasným nerušeným výhledem na moře. Resort vyniká designem, který překračuje pouhou estetiku. Přináší domov vytvořený s citlivostí, orientací na detail a koncipovaný tak, abyste zde byli šťastní.

Vyberte si z několika apartmánů v přízemí či v prvním patře se 2 – 4  ložnicemi. Apartmány v přízemí profitují z privátních zahrad. Apartmány ve vyšších patrech nabízí nádherné terasy. Součástí resortu jsou také luxusní střešní apartmány se 3 – 4 ložnicemi, s privátním bazénem a dechberoucím výhledem na moře. Pokud toužíte po naprostém soukromí, kupte si některou ze samostatných luxusních vil se 4 ložnicemi a privátní garáží.

Luxusní zařízení

Součástí všech apartmánů jsou bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře, vestavěné skříně, kuchyně se spotřebiči (trouba, mikrovlnná trouba, varná deska, digestoř, lednice, myčka, pračka, sušička), sanita, podlahy, klimatizace a požární poplachový systém.

Společné prostory

 • Spa se saunou, tureckými lázněmi, hydromasáží a vnitřním vyhřívaným bazénem
 • Fitness, venkovní bazény s vodopádem
 • Co-working area
 • Kurt na paddle tenis
 • Garáže
 • Výtah

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej