Perfektní druhý domov v 1. linii u moře

Perfektní druhý domov v 1. linii u moře
Velikost: 121.40 m²
Cenové rozmezí: 667000 €
Město: Torremolinos
ID nemovitosti: MP20352
9.2.2023

Popis nemovitosti

Moderní resort jedinečných apartmánů na prodej se nachází v krásném a oblíbeném letovisku Torremolinos. Rezidenční komplex má čtyři majestátní budovy orientované směrem k moři, z drtivé většiny apartmánů si tak vychutnáte panoramatický výhled na moře. Navíc se resort nachází jen 15 minut od golfového hřiště a na letiště v Málaze se dostanete za pouhých 7 minut!

Přednosti resortu

 • 1. linie u moře.
 • 5 minut od Parador de Golf.
 • Perfektní celoroční destinace.
 • Prostorné terasy s panoramatickým výhledem.
 • Společné rozlehlé zahrady s velkým bazénem a relax zónami.
 • Úžasně navržené interiéry plné světla.
 • Plně vybavené kuchyňské linky a koupelny.
 • 15 minut od centra pulzující Málagy.
 • Přímo pod pohořím Sierra de Mijas, které je jako stvořené pro pěší turistiku.
 • 15 minut od Benalmádena Golf.
 • Pouze 7 minut od mezinárodního letiště v Málaze.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Torremolinos

Rezidence se nachází v oblasti Torremolinos, jedné z nejlepších mezinárodních turistických destinací ve Španělsku. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa. Nabízí mnoho volnočasových a sportovních aktivit i gastronomických zážitků. Přesto si dokázalo zachovat andaluské kouzlo původního starého rybářského města.

Parador de Málaga Golf Club

18jamkové golfové hřiště Parador se skládá z Old Course, golfové školy, 3 putting greenů, 2 approach greenů, půjčovny holí, buggy a elektromobilů. Parador se nachází pouhých 10 kilometrů od turistických atrakcí Malagy, v blízkosti oblíbených letních destinací jako jsou Torremolinos, Mijas, Puerto Banus a Marbella.

Společné prostory

Ve společných prostorách na vás čekají krásné a rozlehlé zahrady se středomořskou flórou, nejrůznější zákoutí přímo vyzívající k odpočinku a velký bazén s lehátky.

Vybavení apartmánů

Apartmány jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlné a moderní bydlení. Velkými okny do interiérů proudí dostatek denního světla, prostorné terasy poskytují nejlepší možný výhled.
Apartmány budou mít kompletně vybavené kuchyňské linky a koupelny a příjemné teploty v interiéru zajistí kvalitní klimatizace.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej