Přepychové apartmány na Costa del Sol

Přepychové apartmány na Costa del Sol
Velikost: 87.62 - 256.32 m²
Cenové rozmezí: 669.000 € - 2.649.000 €
Město: Benalmádena
ID nemovitosti: RH20281
24.8.2022

Popis nemovitosti

Představujeme přepychový resort 157 apartmánů na prodej v exkluzivní lokalitě. Celý komplex je velmi moderní a promyšlený do posledního detailu, interiéry jsou vzdušné a venkovní plochy zalévá slunce 320 dní v roce. Apartmány splňují ty nejnáročnější požadavky na komfort majitelů i jejich hostů.

Přednosti resortu

 • Resort na prominentním Costa del Sol.
 • Rezidenční komplex 157 apartmánů rozdělených do 4 bloků s přepychovým designem.
 • Skvělá dostupnost pláže, restaurací, obchodů a služeb.
 • Výhled na moře.
 • 10 minut od mezinárodního letiště v Málaze.
 • Zástavba je ideálně umístěna mezi nejoblíbenějšími městy Costa del Sol: Malaga a Marbella, mezinárodní měřítko Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
 • Kousek od golfových hřišť Mijas Golf, Chaparral Golf Club a Santana Golf.
 • Vnitřní a venkovní bazény, fitness, prostorné terasy a dostatek soukromí.
 • Projekt je ekologický a udržitelný.
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období. 

 Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně. 

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia, v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf či se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu. 

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Benalmádena

Benalmádena vytváří spolu s vyhlášenými letovisky Torremolinos a Fuengirola velkou rekreační zónu východně od Marbelly, která nabízí nespočet volnočasových aktivit různého zaměření. Najdete zde rozlehlou sportovní marinu, golfová hřiště, nádherné písečné pláže, široké bulváry a úžasnou palmovou promenádu. To vše doplňuje nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Velmi oblíbeným místem je také ikonický buddhistický chrám Estupa de la Iluminación, kde si můžete kromě meditací užívat také úžasný nerušený výhled na moře. Jedná se dokonce o největší buddhistický chrám v Evropě. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa. 

Více o resortu

Projekt přizpůsobuje svůj styl současnému pojetí a jednomu velkému otevřenému prostoru. Apartmány 2 a 3+kk jsou doplněny o velkou terasu, která nabízí výhledy na moře. Větší 3+kk se nacházejí ve spodní části. Přesahují 80 m2 společné obytné plochy, zahrnují dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou a šatnou.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej