Prestižní apartmány​ na Costa del Sol

Prestižní apartmány​ na Costa del Sol
Velikost: 68.85 - 136.85 m²
Cenové rozmezí: 399.000 - 1.439.000 €
Město: Benalmádena
ID nemovitosti: RH20194
16.12.2021

Popis nemovitosti

Moderní projekt s prostornými terasami a s úžasným výhledem na moře a kvaltině vybavené interiéry se systémem chytré domácnosti. Nemovitost leží ve městě Benalmádena, které se nachází v provincii Málaga. Poskytuje tak všechny výhody, které jih Španělska může nabídnout – perfektní dostupnost z letiště, nespočet aktivit u moře, hory na dosah a celoročně příznivé teploty.

Přednosti nabídky

  • Filozofie tohoto projektu je zcela jasná! Maximální kvalita spojená s veškerými výhodami života u moře.
  • Fantastické terasy s výhledem na moře.
  • Apartmány se 2 i 3 ložnicemi, k dispozici také penthouse a duplex penthouse.
  • Plně vybavená kuchyně a systém chytré domácnosti.
  • Bezpečné a luxusní zázemí, kde nechybí například infinity bazén či BBQ.
  • Skvělé lokalita na Costa del Sol, kde si užijete 320 dní slunce v roce.
  • Sotva 12 minut jízdy na mezinárodní letiště nebo 20 minut do Malagy a Marbelly.

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia, v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf či se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Benalmádena

Benalmádena vytváří spolu s vyhlášenými letovisky Torremolinos a Fuengirola velkou rekreační zónu východně od Marbelly, která nabízí nespočet volnočasových aktivit různého zaměření. Najdete zde rozlehlou sportovní marinu, golfová hřiště, nádherné písečné pláže, široké bulváry a úžasnou palmovou promenádu. To vše doplňuje nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Velmi oblíbeným místem je také ikonický buddhistický chrám Estupa de la Iluminación, kde si můžete kromě meditací užívat také úžasný nerušený výhled na moře. Jedná se dokonce o největší buddhistický chrám v Evropě. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa.

Více o projektu

Velké terasy, výhled, kvalitní vybavení, dostatek světla, vybavená kuchyně, parkovací místo a řada dalších  bonusů, které z těchto apartmánů dělají skvělou volbu. Pokud máte vyšší nároky, tyto apartmány vás nezklamou.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej