Přímořský zázrak u golfového hřiště

Přímořský zázrak u golfového hřiště
Velikost: 163.00 - 170.00 m²
Cenové rozmezí: 815.000 - 1.200.000 €
Město: Cabopino
ID nemovitosti: PN20182
3.11.2021

Popis nemovitosti

Představujeme nový rezidenční projekt sestávající z řadových domů a samostatných vil, který se nachází v Cabopinu v Marbelle, v jednom z nejkrásnějších míst na pobřeží Costa del Sol, v první linii u golfového hříště a v blízkosti zlaté písečné pláže a přístavu. Pokud jste vždy snili o bydlení v prostorném domě a probouzení se s nádehrným výhledem na moře, máte nyní příležitost splnit si své sny.

Přednosti resortu:

  • Inovativní rezidenční projekt složený z řadových domů a nezávislých vil v Cabopinu.
  • Jedno z nejkrásnějších míst na pobřeží Costa del Sol.
  • Nemovitosti se nacházejí hned u golfového areálu a jejich výhodou je vynikající poloha protože se nacházejí v blízkosti pláže se zlatým pískem i přístavu.
  • Velmi vysoký standard bydlení, použity jsou kvalitní značky sanity, luxusní povrchy, elektrospotřebiče značky NEFF, video zvonek a další technické vychytávky.
  • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
  • Pouze 30 minut od mezinárodního letiště v Málaze.
  • Kupující neplatí realitní provizi!

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Poznejte oblast Cabopino

Umístění projektu je ideální pro každého, kdo hledá místo s jedním z nejlepších klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období. Oblast Cabopino, Marbella, sdružuje vše, co byste si mohli přát. Na severu borové lesy a golfová hřiště. Na jihu je chráněná přírodní oblast Dunas de Artola, která se transformuje do pláže Cabopino, krásné a izolované pláže se zlatým pískem o délce asi 1 200 metrů, vedle které najdete stejnojmenný přístav.

Golfový ráj

Milujete golf? Vaše nové bydlení je prakticky hned u moderního golfové hřiště. Několik dalších hřišť na vás čeká v blízkém okolí.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 40 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Nový životní styl

Nejezděte sem jen na dovolenou. Nechte, ať se toto úžasné místo stane vaším druhým domovem, místo vhodné k načerpání energie kdykoliv během roku, nebo k plnění pracovních povinností za příjemného mořského vánku.

Skvostný interiér s vysokými stropy

Obývací pokoj je navržen tak, aby zajišťoval pohodu, nabízí mnoho prostoru a eleganci se světlou výškou stropu 3,60 metru.

Slunce a čerstvý vzduch

Všechny nemovitosti mají také soukromý bazén, prostornou terasu a sluneční terasu, stejně jako soukromé zahrady, kde si můžete vychutnat sluneční paprsky na maximum.

Termín výstavby

Již dokončeno. Kupte si, co reálně vidíte.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej