Prostorné apartmány se skvělým výhledem

Prostorné apartmány se skvělým výhledem
Velikost: 128.42 - 149.83 m²
Cenové rozmezí: 392.000 - 798.000 €
Město: Benahavis
ID nemovitosti: TW19820
29.11.2018

Popis nemovitosti

Tento rezidenční komplex umístěný ve svahu nad vesnicí Benahavis na Costa del Sol byl vytvořen v souladu s požadavky udržitelné, ekologické a bioklimatické architektury. Spotřeba energie je minimální a díky použití solárních panelů je chráněno životní prostředí. Umístění budov v různé výšce zajišťuje fantastické panoramatické výhledy do okolí.

Dominantním prvkem jsou zde zelené plochy, které respektují rozmanitost druhů v této oblasti. Součástí projektu je také společný bazén.

Komplex se skládá z 92 prostorných světlých apartmánů se třemi ložnicemi a velkými terasami. V horním patře čtyřpatrových budov se nachází moderní byty se střešní terasou, ze které si výhledy můžete užívat klidně celý den. Všechny jednotky jsou orientovány na jih. Moderní dispozice apartmánů spojuje kuchyň s obývacím pokojem a terasou.

Apartmány se prodávají včetně kvalitního zařízení, které zahrnuje krémový mramor, velkoformátové obklady v koupelnách, velké prosklené dveře na terasu, špičkové kuchyňské spotřebiče a sanitární keramiku, LED osvětlení, klimatizaci a vyhřívané podlahy v koupelně. V ceně je parkovací místo v garáži a úložné prostory.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej