Prostorné apartmány v blízkosti pláže a národního parku

Prostorné apartmány v blízkosti pláže a národního parku
Velikost: 70.00 - 86.00 m²
Cenové rozmezí: 190.000 - 293.700 €
Město: Arenales del Sol
ID nemovitosti: TM20041
4.1.2021

Popis nemovitosti

Představujeme nový developerský resort pouhých 700 metrů od pláže Arenales del Sol s jemným pískem a pár minut od národního parku Clot de Galvany. V bezprostřední blízkosti je mnoho obchodů, restaurací a služeb. Resort tvoří apartmány s velkými terasami, které nabízí výhled na svěží upravené zahrady, bazény, vířivky a dětské hřiště. Součástí resortu jsou také podzemní garáže. Nejezděte sem jen na dovolenou. Nechte, ať se toto úžasné místo stane vaším druhým domovem.

Přednosti resortu:

 • Apartmány v pěší vzdálenosti od pláže (cca 700 metrů)
 • V těsné blízkosti obchodů, restaurací a služeb
 • 5 minut od národního parku Clot de Galvany
 • 14 minut od mezinárodního letiště Alicante
 • Golfová hřiště na dosah – Alicante Golf, El Platío Golf, Alenda Golf, Font Del Llop Golf Resort and Golf & Spa Bonalba
 • Moderní apartmány se 2 – 3 ložnicemi
 • Prostorné terasy a zahrady
 • Bazény, vířivka, hřiště pro děti
 • Garážová i venkovní parkovací místa
 • Kompletní vybavení apartmánů
 • Již dokončeno
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Arenales del Sol

Arenales del Sol představuje ráj na pobřeží Costa Blanca. Odpočiňte si na úžasné pláži s jemným pískem, vychutnávejte si klidný středomořský vánek nebo objevujte podmořský svět v potápěčské oblasti s křišťálově čistou vodou. S téměř 3 kilometry jemného písku je pláž Arenales del Sol jednou z nejoceňovanějších na pobřeží Alicante, a to jak díky kvalitě vody, tak i pro bohatost podmořského života. Z promenády se na okraj pláže dostanete přes romantické dřevěné lávky vedoucí přes písečné duny. Součástí oblasti je také národní park Clot de Galvany.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z prostorných apartmánů se 2 – 3 ložnicemi a krásnými terasami s výhledem na společné prostory resortu. Ke všem apartmánů náleží parkovací místo. K dispozici zbývají apartmány v 9. i 10. fázi výstavby. Apartmány jsou již dokončeny a připraveny k předání.

Kompletní vybavení

Apartmány v obou fázích výstavby je možné předat včetně kompletního vybavení. O nic se nemusíte starat, interiéroví designéři navrhnou a vybaví vše za vás. Přemění apartmán na váš nový domov. A vy si můžete užívat od prvního dne.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej