Prvotřídní resort v golfovém ráji na pobřeží Costa del Sol

Prvotřídní resort v golfovém ráji na pobřeží Costa del Sol
Velikost: 92.00 - 133.00 m²
Cenové rozmezí: 496.900 € - 809.100 €
Město: Guadalmina
ID nemovitosti: TM20259
14.7.2022

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort obklopený prvotřídními golfovými hřištirestauracemi a obchody. Resort s celkem 63 apartmány s 2 či 3 ložnicemi nabízí podzemní parkoviště, bazén a dětský bazénvířivkyposilovnu, hřiště na pétanque a dětské hřiště. Vyberte si svůj druhý domov a užijte si všechny výhody, co nabízí oblíbené pobřeží Costa del Sol.

Přednosti resortu

  • Překrásné výhledy na přírodu Costa del Sol.
  • Od nejbližšího golfového hřiště vás dělí pouhé 4 minuty jízdy.
  • Plně vybavené apartmány kvalitním nábytkem.
  • Fitness centrum, prostor pro jógu a hřiště na pétanque.
  • Dětské hřiště a dětský bazén.
  • Venkovní bazén i vířivky. 
  • Střešní terasy a soukromé zahrady.
  • Pláže se nacházejí cca 8 minut od resortu.
  • Do 15 minut od resortu leží další golfová hřiště.
  • Pouze 50 minut od mezinárodního letiště v Málaze.

Celoroční destinace

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2,5 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Marbella

Marbella patří k nejznámějším letoviskům na pobřeží Costa del Sol. Puerto Banús nebo jednoduše „přístav“, jak mnozí říkají, je domovem nejluxusnějšího lodí, extravagantních superaut a exkluzivních obchodů a restaurací. V Marbella-Benahavís najdete fascinující venkovské prostředí které vyniká svými restauracemi a velkolepou krajinou.

Golfová hřiště

Nedaleko resortu najdete hned několik golfových hřišť, které jistě uspokojí každého golfového nadšence.

Atalaya Golf & Country Club se nachází jen 4 minuty od resortu a patří k nejstarším a nejprestižnějším golfovým hřištím na pobřeží a nabízí 18 jamek. 13 minut od resortu leží 9jamkové hřiště Magna Golf Marbella. Jeho designér José María Elguezábal dokázal spojit snadné s obtížným a vytvořit hřiště pro všechny úrovně golfistů.

Vybavení apartmánů

Interiérům dominují tolik oblíbené světlé přírodní tóny a velká okna, která propouštějí dostatek přirozeného světla. Apartmány budou majitelům předány kompletně vybavené kvalitním nábytkem. Připojení WiFi, klimatizace kontrolovaná pomocí termostatu a podlahové vytápění jsou také součástí vybavení apartmánu. Vybavení apartmánu lze přizpůsobit na přání klienta.

Termín výstavby

Termín dokončení resortu je stanoven na prosinec 2023.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej