Řadové domy s úžasným výhledem na moře

Řadové domy s úžasným výhledem na moře
Velikost: 246.90 - 325.90 m²
Cenové rozmezí: 299.000 - 399.000 €
Město: Torrox
ID nemovitosti: MH20022
23.11.2020

Popis nemovitosti

Představujeme exkluzivní resort řadových domů 400 metrů od moře. Řadové domy jsou stavěny ve vysokém standardu a díky důmyslnému rozvržení nabízí všechny jednotky i společné prostory u bazénu úžasné panoramatické výhledy na celé pobřeží. Stačí si vybrat.

Přednosti resortu:

 • Fascinující výhledy na moře ze všech domů.
 • 400 metrů od moře (6 minut chůze).
 • Resort na prominentním Costa del Sol.
 • Řadové domy s terasami s panoramatickým výhledem.
 • Vzdušné a prosvětlené interiéry.
 • Privátní garáže pro 1 – 2 auta.
 • Možnost dodatečné instalace jacuzzi na střešní terase.
 • Infinity bazén a dětské brouzdaliště, svěží zahrady.
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok.
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Nejlepší klima v Evropě

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Oblast Torrox nabízí nádherné pláže s jemným pískem a pozvolný vstup do moře. Průzračně čistá voda Středozemního moře přímo vybízí k plavání, potápění, šnorchlování a mnoha vodním sportům.

Torrox

Torrox Costa pozvolně navazuje na typické andaluské město Torrox s romantickými úzkými uličkami, bílými domky a příjemnou atmosférou. Nachází se zde také mnoho obchodů, barů, restaurací s mezinárodní kuchyní i tradiční restaurace s mořskými plody či tapas. Torrox je také skvělým výchozím místem pro výlety do okolních historických měst.

Domy k prodeji do osobního vlastnictví

Celý resort čítá celkem 29 řadových domů se 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Všechny domy disponují velkými okny a terasami, které dodávají interiérům přirozené a příjemné světlo a dokonale propojují váš domov s mořem a okolní přírodou. Součástí je prostorný obytný prostor s kuchyní a obývacím pokojem.

Domy mají několik teras, všechny s výhledem na moře. Perličkou je střešní terasa s 360 stupňovým výhledem na celé pobřeží.

Společné prostory

K maximálnímu komfortu přispívá také moderní venkovní infinity bazén, který láká k osvěžení a dokonalé relaxaci. Na lehátkách u bazénu si můžete užívat slunce déle než 300 dní v roce. Pro děti je připraveno brouzdaliště.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 40 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej