Řadové domy v blízkosti pláže na prestižní adrese v Marbelle

Řadové domy v blízkosti pláže na prestižní adrese v Marbelle
Velikost: 251.00 m²
Město: Marbella
ID nemovitosti: TM20029
10.12.2020

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort prostorných řadových domů jen 15 minut chůze od pláže na prominentním místě Golden Mile Marbella. Golden Mile, jedna z nejluxusnějších rezidenčních oblast, se táhne od centra Marbelly až k Puerto Banus. Najdete zde ty nejlepší hotely, excelentní restaurace, značkové obchody, tropické zahrady a v neposlední řadě pravděpodobně nejkrásnější přímořskou promenádu na Costa del Sol.

Přednosti resortu:

  • Umístění na Golden Mile.
  • 15 minut pěšky od pláže.
  • 13 minut pěšky od tenisového klubu.
  • V dosahu nejlepších golfových hřišť.
  • Moderní, elegantní a světlý design.
  • Prostorné střešní terasy.
  • 3 bazény, svěží zahrady.
  • Již dokončeno.
  • Kupující neplatí realitní provizi.

Nový resort řadových domů na pobřeží

Tento fantastický resort vyniká svým moderním, elegantním a světlým designem. Nabízí 24 řadových domů orientovaných k moři. Součástí resortu jsou prostorné zahrady a 3 bazény (vyhřívaný plavecký bazén, rekreační infinity bazén s hydromasážními tryskami a dětský bazén).

Resort se nachází přímo u široké pláže Playa Nagüeles s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Ta je považována za pláž s nejexkluzivnějšími plážovými kluby v této oblasti. V okolí najdete dalších 23 pláží. Samozřejmostí je také blízkost golfových hřišť. Marbella je považována na Mekku evropského golfu. Podél 12 km dlouhého pobřeží najdete asi 20 golfových klubů, z nichž některé se řadí mezi nejlepší na světě (např. Las Brisas, Los Narajos, Aloha a další). Domy je možné předat včetně kompletního vybavení vysoké kvality.

Poslední dům v nabídce

Nezmeškejte příležitost koupě posledního řadového domu se 3 ložnicemi. V suterénu domu je garáž pro 2 auta a technická místnost. Přízemí nabízí prostornou kuchyň s jídelnou, WC a obývací pokoj, na který plynule navazuje velká terasa s verandou. V prvním patře najdete 3 ložnice, 2 koupelny a šatnu. Z hlavní ložnice je přístup na další velkou terasu. Nejvyšší patro tvoří dechberoucí střešní terasa s relaxační zónou a možností instalace vlastní jacuzzi. Součástí všech domů je inovativní, vysoce účinný aerotermální systém klimatizace a zároveň podlahové topení pod mramorovými podlahami v celém objektu.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej