Rezidenční komplex v první linii u moře, Casares

Rezidenční komplex v první linii u moře, Casares
Velikost: 76.10 - 127.04 m²
Cenové rozmezí: 299.000 - 595.000 €
Město: Costa de Casares
ID nemovitosti: LH19454
9.8.2018

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám rezidenční projekt v první linii u moře a pláže v Costa de Casares, tedy na jednom z nejhezčích míst španělského pobřeží Costa del Sol. Poloha projektu je naprosto výjimečná – můžete si zde vychutnat klid a pohodu a zároveň se rychle a bez problémů dostat do měst Sotogrande a Marbella. V blízkosti komplexu je mnoho butiků, restaurací, barů, golfových hřišť a široká nabídka sportovních, volnočasových i kulturních akcí.

Rezidence leží v první linii u moře a disponuje přímým přístupem na pláž. Je možné využít i lehátek v zeleni okolo bazénů. Celý komplex je monitorován kamerovým systémem, což zaručuje všem hostům i majitelům apartmánů naprosté bezpečí.

V rezidence si můžete vybrat ze střešních mezonetových apartmánů s 1-2 ložnicemi s velkými terasami a z apartmánů se dvěma ložnicemi. Ke všem apartmánům patří parkovací místa a komory. Ke společným prostorám komplexu patří zahrady a bazény s přímým přístupem k moři.

Apartmány jsou vybavené italskou porcelánovou dlažbou, kompletně zařízenými kuchyněmi, vestavenými skříněmi, klimatizací, trezorem, přípravou pro alarm, domovním telefonem atd. Koupelny jsou vybavené koupelnovým nábytkem, zrcadlem, sprchou a vířivkou.

V případě zájmu je možné apartmány v komplexu pronajímat turistům a získat tak atraktivní příjem z pronájmu.

Nejbližší mezinárodní letiště je v Malaze, která je vzdálena cca 90 km od komplexu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej