Romantické apartmány s výhledem na záliv Estepony

Romantické apartmány s výhledem na záliv Estepony
Velikost: 106.00 - 144.00 m²
Cenové rozmezí: 310.300 - 556.600 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: PN20181
3.11.2021

Popis nemovitosti

Přestavujeme nový rezidenční komplex s avantgardním designem, který splývá s okolním prostředí. Nachází se ve skvělé lokalitě jen pár minut od pláže, centra města a přístavu Estepona. Orientace komplexu na jih a jihovýchod umožňuje maximální využití přirozeného světla a vyvýšená poloha nabízí nádherný výhled na moře a město. Vybírat můžete z apartmánů s 2,3 či 4 ložnicemi. Zde jednoduše najdete dokonalý domov na dokonalém místě!

Přednosti resortu:

  • Rezidenční zástavba nabízí avantgardní design, který splývá s okolím.
  • Jen pár minut od pláže, centra města a přístavu Estepona.
  • Maximum přirozeného světla a vyvýšená poloha nabízí nádherný výhled.
  • Marbella a Puerto Banús, golfová hřiště a nákupní centra jsou vzdálena méně než 20 minut.
  • Apartmány s vysoce kvalitními povrchovými úpravami a designem, který myslí na maximální využití prostoru, aniž by byla obětována estetika a styl.
  • V nabídce je 245 parkovacích míst a 171 skladovacích místností v suterénu budovy.
  • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy.
  • Pouze 50 minut od mezinárodního letiště v Málaze.
  • Kupující neplatí realitní provizi!

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Estepona

Estepona je oblíbené letovisko a významné přístavní město na jihozápadě Andalusie. Z jedné strany je obklopeno blankytným Středozemním mořem a z druhé strany pohořím Sierra Bermeja s nejvyšším vrcholem 1449 m n. m. Centrum města si zachovává své jedinečné charisma a podobu typické bílé andaluské vesničky. Navazuje nově vybudovaná rekreační zóna s přístavem a nádherná 2 km dlouhá pláž La Rada s jemným pískem, která je místní chloubou. Tu lemuje nádherná palmová promenáda s obchůdky a restauracemi. Estepona navazuje na pláže nedalekého letoviska Marbella a celé pobřeží zde dosahuje délky úžasných 21 km. Město nabízí veškeré služby a perfektní zázemí pro maximální komfort svých návštěvníků. Najdete zde také překrásné historické centrum, golfová hřiště a mnoho okouzlujících pláží. Není divu, že je Estepona jednou z nejdůležitějších rekreačních oblastí na Costa del Sol.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 50 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Golfový ráj

Perfektní poloha resortu umožňuje zahrát si golf na některém z nejlepších golfových hřišť Andalusie ležících mezi Marbellou a Sotogrande. Ať už si vyberete Finca Cortesín, Villa Padierna a Atalaya Golf, nebudete litovat. Perfektní klima v Esteponě navíc zaručuje, že můžete hrát svůj oblíbený sport po celý rok.

Apartmány, kde nechybí světlo

Prostorné a dokonale osvětlené místnosti s obývacím pokojem, jídelnou a terasou. Otevřená kuchyně je plně vybavena kvalitními spotřebiči s nízkou spotřebou, které splňují přísná kritéria udržitelnosti, praktičnosti a pohodlí.

Bez kompromisů

Po dni na golfovém hřišti nebo na pláži oceníte kvalitní koupelnu a dokonalou ložnici. Užívejte si jedinečnou kvalitu bez kompromisů v kombinaci s promyšlenými detaily a praktičností celého projektu. Součástí stavby je navíc 245 parkovacích míst a 171 skladovacích místností v suterénu budovy. Design a pohodlí jdou ruku v ruce s myšlenkou nabídnout vám k dispozici vysoce atraktivní projekt.

Společné prostory

Společné prostory nabízí krytý bazén a plně vybavenou posilovnu. K dispozici je také velký venkovní bazén.

Termín výstavby

Fáze 1 je již dokončená. Dokončení fáze 2 a 3 je plánované na konec roku 2021.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej