Samostatné vily na slunném ostrově Ibiza

Samostatné vily na slunném ostrově Ibiza
Velikost: 399.20 - 526.05 m²
Cenové rozmezí: 3.300.000 - 4.300.000 €
Město: Ibiza
ID nemovitosti: PN20203
13.1.2022

Popis nemovitosti

Od poloviny října až do začátku května čekají na lyžaře ideální podmínky třeba na legendární sjezdovce Streif. Toužíte po domově na slunném a pulzujícím ostrově? Luxusní projekt 20 moderních vil, které vám poskytnou naprosté soukromí a bezpečí, leží pouhých 10 minut od moře a čistých pláží. Vily jsou obklopené zelení, v blízkosti golfového hřiště a hlavního města Ibiza.

Přednosti nemovitosti

  • Ostrov Ibiza žije po celý rok a nabízí více než 250 slunných dnů v roce.
  • Velmi kvalitní projekt 20 samostatných vil s dokonalým soukromím.
  • Uzavřená komunita s vysokou bezpečností a kvalitními službami.
  • Eklektický design vil a panoramatický výhled.
  • Možnost přizpůsobení designu vil a vybavení dle vašich představ.
  • Chytrá domácnost, podlahové topení, jacuzzi, velké pozemky a vybavená kuchyň.
  • Parkovací místa a sklepy.
  • V bezprostředním okolí dostatek zeleně a moderní golfové hřiště.
  • Blízkost hlavního města Ibiza s bohatým nočním životem a přístavem.

Ibiza – ostrov, který žije

Když se řekne Ibiza, většina lidí si představí plážové párty, festivaly a divoký noční život. „Bílý ostrov lásky“, jak se Ibize někdy přezdívá, však není pouze o večírcích a hudbě. Dokáže nabídnout také klid, nádhernou přírodu, procházky borovicovými háji, sportovní vyžití a pláže s dokonalým koupáním. S více než 250 slunnými dny v roce a zimními teplotami kolem 15 °C žije po celý rok. Hlavní město nabízí řadu gastronomických zážitků a jedinečnou atmosféru.

Krásné interiéry i exteriéry

Jednou z velkých předností vil jsou do detailu promyšlené a moderní interiéry, které si majitel může přizpůsobit. V interiéru je vždy dostatek světla, panoramatický výhled do zeleně, vily mají zároveň také prostorné terasy s možností venkovní kuchyně. Samozřejmostí jsou i plně vybavené kuchyně, které jsou přirozenou součástí interiéru.

Pro podlahy, okna a další povrchové materiály jsou vybrány pouze výrobky renomovaných výrobců, čímž je zachován vysoký standard. Většina vil má k dispozici také jacuzzi.

Prioritami projektu je soukromí a bezpečnost. Vily jsou samostatné a nabízí velmi vysoký standard, prostorné zahrady a většina z nich také jacuzzi. V kombinaci s panoramatickým výhledem zde najdete domov, který se jen těžko opouští.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej