Španělsko: Krásné apartmány s úžasným výhledem na moře

Španělsko: Krásné apartmány s úžasným výhledem na moře
Velikost: 62.00 - 90.00 m²
Cenové rozmezí: 214.500 - 445.700 €
Město: Torrevieja
ID nemovitosti: TM16703
21.4.2015

Popis nemovitosti

Nabízené apartmány se nachází v novém developerském projektu v bezprostřední blízkosti pláže. Projekt nabízí velmi komfortní bydlení, majitelé apartmánů budou mít možnost využívat veškeré vybavení zahrnující například dva bazény (jeden z nich je vyhřívaný), vířivku, tělocvičnu, dětské hřiště nebo si zahrát stolní tenis. Celá rezidence bude pokryta Wi-Fi sítí.

Obytná plocha apartmánů má výměru 62 až 90 metrů čtverečních. Na výběr je z několika typů apartmánů – od menších, dvoupokojových po luxusní rezidence s prostornými terasami s nádherným výhledem na moře. Na přání je možno apartmány zařídit nábytkem – vybrat si lze z připravených nábytkových balíčků. Všechny apartmány disponují prostornými terasami orientovanými směrem k moři, cca polovina z nich má ještě další terasu, abyste si mohli užívat slunce opravdu po celý den. Apartmány jsou vybaveny klimatizací. Ke každému apartmánu patří parkovací místo v podzemní garáži, které je zahrnuto v ceně.

Pláže se nacházejí v bezprostřední blízkosti projektu, tři vyhlášená golfová hřiště jsou také nedaleko. Místo je tak ideální pro trávení Vaší dovolené.

Dokončení projektu je plánováno na září 2014.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej