Tropický ráj ve středomořské rezidenci

Velikost: 106.13 - 129.92 m²
Cenové rozmezí: 309.000 - 354.000 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: PN19897
12.10.2019

Popis nemovitosti

Prostorné exotické zahrady s palmami a tropickými rostlinami. Přímý přístup ke zcela jedinečné privátní laguně s bílým jemným pískem a azurově zbarvenou vodou. Jižně orientované apartmánové domy s nápadným designem bílých linií a jemných obrysů. To je nový rezidenční projekt snů.

Laguna

Laguna je první svého druhu v Evropě. Má rozlohu 1,4 ha a se svojí vynikající kvalitou vody nabízí rajskou oázu daleko od cestovního ruchu. Díky svému umístění nabízí resort přes 300 slunečných dní v roce a roční průměrnou teplotu 19 °C. Majitelé apartmánů si tak mohou užívat svůj soukromý ráj po celý rok. Koupání v azurově zbarvené vodě a opalování na umělých plážích s dokonale jemným pískem je nevšedním zážitkem. Milovníci vodních sportů mohou v bezpečném prostředí vyzkoušet nepřeberné množství aktivit od jízdy na kajaku, přes surfing, windsurfing, kitesurfing či plachtění. U laguny je zóna pro plážové sporty, šatny a sprchy. Přístup k laguně mají výhradně vlastníci apartmánů či návštěvníci restaurace, která se nachází na břehu. Laguna je mnohem šetrnější k životnímu prostředí než bazén. Používá ultrazvukovou technologii čištění, což ve srovnání s bazény znamená použití až stokrát méně chemických přísad a pouze 2 % energie spotřebované standardními bazénovými systémy.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Resort je zasazen v kopcovité krajině Andalusie přibližně 7 km od moře. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost s obchody, butiky a restauracemi. V okolních městech Estepona a Marbella, které jsou jen pár minut autem odsud, jsou potom větší nákupní centra, restaurace, mariny, hotely, nemocnice, školy, kulturní památky a další zařízení. V blízkosti se nachází také golfové hřiště.

Druhá fáze resortu, která by měla být dokončena na konci tohoto roku, nabízí 78 exkluzivních apartmánů se 2 a 3 ložnicemi a střešními apartmány s úžasnými terasami. Apartmány jsou rozloženy do 8 celkem budov. Vynikají vzdušnými obytnými prostory s terasami a balkony. Ke každému apartmánu náleží sklepy a podzemní garáž. Samozřejmostí je klimatizace.

Zajímavá investice

Resort splňuje ty nejnáročnější požadavky z hlediska luxusu a kvality. Pro majitele nemovitostí jsou nabízeny komplexní služby správy a dalšího pronájmu. Díky jedinečnosti resortu je možné dosáhnout zajímavých výnosů. U apartmánů v první a druhé fázi výstavby lze dosáhnout výnosů až 5 % po odpočtu nákladů a před zdaněním. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímé letecké spojení, a to po celý rok. Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 1 hodinu odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto nebo využít taxi.

Termíny dokončení

Aktuální výstavba bude dokončena ve 4. čtvrtletí 2019. Nová fáze výstavby se začně stavět v říjnu 2019 a plánované dokončení je ve 3. čtvrtletí 2021.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej