Unikátní apartmány a řadové domky u pláže Playa Paraiso

Unikátní apartmány a řadové domky u pláže Playa Paraiso
Velikost: 80.35 - 127.35 m²
Cenové rozmezí: 279.000 - 475.000 €
Město: Villajoyosa
ID nemovitosti: TW19010
1.11.2015

Popis nemovitosti

Na krásném pobřeží Costa Blanca, které se pyšní čistými dlouhými plážemi a azurovým mořem, nabízíme k prodeji řadové domky a apartmány. Jsou situovány v první linii u moře ve Villajoyosa/ Vila Joiosa s přímým přístupem na okouzlující 1060 metrů dlouhou pláž Playa Paraiso, která byla oceněna modrou vlajkou. Mezinárodní letiště v Alicante je odsud pouhých 40 km. V blízkosti jsou také restaurace, bary, obchody, půjčovny, zastávka autobusu a další služby. Pouhých 20 minut jízdy odsud se dostanete do jednoho z nejrychleji rostoucích měst ve Španělsku, do přístavního města Alicante.

Všechny jednotky mají důmyslně promyšlené dispozice a jsou postaveny dle nejvyšších standardů. Z teras se nabízí krásný výhled na pláž a moře. Přízemní apartmány mají k dispozici soukromé zahrady.
Stylové objekty jsou navrženy ve středomořském stylu a jsou obklopeny rozkvetlými zahradami a osvěžujícím bazénem. Ze zahrady můžete vstoupit přímo na pláž Paraiso. Součástí komplexu jsou také podzemní garáže. V jednotkách je zabudovaná klimatizace.

Villajoyosa nabízí úžasné přímořské promenády, které mají své nezapomenutelné kouzlo dokreslené pestrobarevnými fasádami okolních domů. Při procházce městem narazíte na historické a umělecké centrum, kde se můžete kochat renesančními hradbami a opevněným gotickým kostelem l’Assumpció. Prohlédnout si můžete i muzeum čokolády. Villajoyosa je známá také svými tradičními maurskými a křesťanskými slavnostmi, které Vás přiblíží ke španělské historii, a samozřejmě vynikající místní kuchyní.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej