Unikátní apartmány a řadové domky u pláže Playa Paraiso

Unikátní apartmány a řadové domky u pláže Playa Paraiso
Velikost: 80.35 - 100.75 m²
Cenové rozmezí: 248.000 - 360.000
Město: Villajoyosa
ID nemovitosti: TW19010
1.11.2015

Popis nemovitosti

Na krásném pobřeží Costa Blanca, které se pyšní čistými dlouhými plážemi a azurovým mořem, nabízíme k prodeji řadové domky a apartmány. Jsou situovány v první linii u moře ve Villajoyosa/ Vila Joiosa s přímým přístupem na okouzlující 1060 metrů dlouhou pláž Playa Paraiso, která byla oceněna modrou vlajkou. Mezinárodní letiště v Alicante je odsud pouhých 40 km. V blízkosti jsou také restaurace, bary, obchody, půjčovny, zastávka autobusu a další služby. Pouhých 20 minut jízdy odsud se dostanete do jednoho z nejrychleji rostoucích měst ve Španělsku, do přístavního města Alicante.

Všechny jednotky mají důmyslně promyšlené dispozice a jsou postaveny dle nejvyšších standardů. Z teras se nabízí krásný výhled na pláž a moře. Přízemní apartmány mají k dispozici soukromé zahrady.
Stylové objekty jsou navrženy ve středomořském stylu a jsou obklopeny rozkvetlými zahradami a osvěžujícím bazénem. Ze zahrady můžete vstoupit přímo na pláž Paraiso. Součástí komplexu jsou také podzemní garáže. V jednotkách je zabudovaná klimatizace.

Jedná se o novou výstavbu – první fáze byla již dokončena. Druhá fáze bude dokončena v červnu 2015 a v listopadu 2015. Nově se nabízí i třetí fáze tohoto komplexu, jejíž dokončení je plánováno na srpen 2016.

Villajoyosa nabízí úžasné přímořské promenády, které mají své nezapomenutelné kouzlo dokreslené pestrobarevnými fasádami okolních domů. Při procházce městem narazíte na historické a umělecké centrum, kde se můžete kochat renesančními hradbami a opevněným gotickým kostelem l’Assumpció. Prohlédnout si můžete i muzeum čokolády. Villajoyosa je známá také svými tradičními maurskými a křesťanskými slavnostmi, které Vás přiblíží ke španělské historii, a samozřejmě vynikající místní kuchyní.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej