Unikátní apartmány pouhých 300 metrů od pláže

Unikátní apartmány pouhých 300 metrů od pláže
Velikost: 91.00 - 145.00 m²
Cenové rozmezí: 260.000 € - 416.000 €
Město: Punta Prima - Torrevieja
ID nemovitosti: TM20458
17.7.2023

Popis nemovitosti

Vítejte v luxusních apartmánech, které se nachází v privilegované oblasti Rocío del Mar-Punta Prima, hned vedle chráněné přírodní oblasti Lo Ferris, 300 metrů od pláže a pouhých 5 minut od Torrevieja. Všechny apartmány budou mít prostornou terasu nebo soukromou zahradu. Je třeba vyzdvihnout výbornou orientaci, třebaže si budete moci vybrat mezi apartmány orientovanými na severovýchod nebo jihozápad. Společné prostory zahrnují infinity pool se 3 vodními lůžky, jacuzzi a odpočinkovou zónou, a to vše na střeše domu. Zažijte dokonalý odpočinek na čerstvém vzduch s vůní moře a dechberoucím výhledem.

Proč tato nemovitost

 • 300 m od pláže Cala Piteras. 
 • 700 m od pláže Punta Prima. 
 • Golfová hřiště v blízkosti resortu.
 • Společné prostory na třešní terase s infinity bazénem, jacuzzi a odpočinkovou zónou.
 • Nádherné výhledy na moře. 
 • Orientace apartmánů na severovýchod nebo jihozápad.
 • 36 apartmánů se 2 nebo 3 ložnicemi.
 • Na prodej apartmány s prostornou terasou či soukromou zahradou.
 • Možnost zařízení soukromého bazénu na zahradě.
 • Parkovací stání a skladovací místnost.
 • Přímé lety z Prahy do Alicante.
 • Letiště v Alicante vzdálené pouhých 45 minut jízdy.
 • Kupující neplatí realitní provizi. 

Umístění

Resort se nachází pouhých 300 m od pláže Cala Piteras a 700 m od krásné písečné pláže Punta Prima. Letovisko Punta Prima představuje klidnou rezidenční čtvrť s krásnou přímořskou promenádou, plážemi i romantickými skalnatými zátokami s čistou vodou. V oblasti najdete mnoho restaurací, které nabízí jak tradiční španělskou, tak mezinárodní kuchyni. Letovisko je vybaveno také obchody různých typů včetně obchodního centra Punta Marina, které je od resortu vzdálené 600 m. V okolí se nachází i několik golfových hřišť, z nichž nejbližší jsou Villamartin Golf vzdálený pouhých 5 km, Campoamor Golf a Las Colinas Golf.

Torrevieja – slunce, moře a písečné pláže

Torrevieja je známá svými písečnými plážemi s jemným bílým pískem a teplým Středozemním mořem. Mezi nejpopulárnější pláže patří Playa del Cura, Playa de los Locos a Playa de la Mata. Tyto pláže jsou dobře vybavené a nabízejí širokou škálu služeb pro návštěvníky, včetně lehátek, slunečníků, plážových barů a restaurací. Torrevieja má také přístav, kde si návštěvníci mohou pronajmout loď a prozkoumat okolní pobřeží nebo se vydat na rybářský výlet. Přístav je také domovem velkého množství jachet a lodí a nabízí příjemnou atmosféru pro procházky podél nábřeží. Město samo o sobě nabízí mnoho aktivit a atrakcí. Mezi nejznámější patří slavná solná laguna Salinas de Torrevieja, která je přírodní rezervací a je známá svými léčivými bahny. Zdejší slaná voda je také bohatá na minerály, což přispívá k zdravotním výhodám. Torrevieja má také bohatý kulturní život. Město má několik muzeí, včetně Muzea moře a soli, kde návštěvníci mohou získat podrobnější informace o historii a tradicích regionu. Každý rok se zde také koná Mezinárodní festival dekorativních soch z písku, který přitahuje umělce z celého světa. Pro milovníky golfového sportu je Torrevieja rájem. V okolí města se nachází několik golfových hřišť světové úrovně, která nabízejí krásné výhledy na moře a slunečné podmínky po většinu roku.

Apartmány na prodej

Nádherné apartmány s 2-3 ložnicemi, které jsou orientovány na severovýchod nebo jihozápad. Všechny nemovitosti budou mít terasu nebo soukromou zahradu. Ke všem apartmánům navíc náleží parkovací stání a úložný prostor v suterénu.

Vysoké standardy vybavení

Komfortní apartmány s vysokým standardem vybavení, klimatizací a krásnými výhledy. Apartmány se prodávají zařízené, k dispozici jsou dva nábytkové balíčky ve variantě Aktual a L-Gance.

Termín výstavby

Plánované dokončení výstavby je stanoveno na červen 2024.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej