Úžasné apartmány 150 metrů od pláže v „zahradě Costa del Sol“

Úžasné apartmány 150 metrů od pláže v „zahradě Costa del Sol“
Velikost: 58.96 - 82.03 m²
Cenové rozmezí: 243.700 € - 318.700 €
Město: Estepona
ID nemovitosti: SN20254
1.7.2022

Popis nemovitosti

Prozkoumejte nový resort v kouzelném městě Estepona, která si díky květinám zdobící domy ve městě, vysloužila přezdívku „Zahrada pobřeží Costa del Sol„. Resort sestávající z 95 apartmánů s 12 a 3 ložnicemi přímo v centru města a jen 150 metrů od nejbližší pláže. Součástí resortu jsou i společné prostory, kde si můžete užívat bazén nebo krytou posilovnu.

Přednosti resortu

  • Pouze 150 m od pláže.
  • Resort na vyhledávaném pobřeží Costa del Sol v samém centru města Estepony.
  • Překrásné výhledy na moře a okolí.
  • Moderní design a prosvětlené interiéry.
  • Plně vybavené koupelny a kuchyně.
  • Střešní bazén s výhledem na moře.
  • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy (cca 55 minut od resortu).
  • V ceně každého apartmánu je zahrnuto parkovací místo.
  • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa del Sol

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska celoročně.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Esteponě v listopadu 19 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o čtyři stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Estepona

Estepona je oblíbené letovisko a významné přístavní město na jihozápadě Andalusie. Z jedné strany je obklopeno blankytným Středozemním mořem a z druhé strany pohořím Sierra Bermeja s nejvyšším vrcholem 1449 m n. m.

Centrum města si zachovává své jedinečné charisma a podobu typické bílé andaluské vesničky. Navazuje nově vybudovaná rekreační zóna s přístavem a nádherná 2 km dlouhá pláž La Rada s jemným pískem, která je místní chloubou. Tu lemuje nádherná palmová promenáda s obchůdky a restauracemi. Estepona navazuje na pláže nedalekého letoviska Marbella a celé pobřeží zde dosahuje délky úžasných 21 km. Město nabízí veškeré služby a perfektní zázemí pro maximální komfort svých návštěvníků. Najdete zde také překrásné historické centrum, golfová hřiště a mnoho okouzlujících pláží.  Není divu, že je Estepona jednou z nejdůležitějších rekreačních oblastí na Costa del Sol.

Vybavení apartmánů

Prostorné místnosti, vysoká funkčnost a dostatek přirozeného světla bez ohledu na roční období. Tím vším a mnohem více se vyznačuje každý apartmán, který si budete moci přizpůsobit tak, aby odrážel váš vlastní styl.

Kuchyňská linka bude vybavená sklokeramickou varnou deskou, digestoří a dostatkem úložného prostoru.

Termín výstavby

Stavba byla zahájena na konci roku 2021. Plánované dokončení resortu je stanoveno na 2. čtvrtletí roku 2023.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 725 925 142
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej