Velkolepý vilový resort s panoramatickým výhledem na moře

Velkolepý vilový resort s panoramatickým výhledem na moře
Velikost: 231.56 - 293.25 m²
Cenové rozmezí: 1.038.520 - 1.650.000 €
Město: La Duquesa
ID nemovitosti: OT20169
17.12.2021

Popis nemovitosti

Představujeme nový developerský komplex s ambicí nabídnout luxusní vily s nejlepšími panoramatickými výhledy na moře na pobřeží Costa del Sol. Vybrat si můžete z 25 velkolepých vil na privilegovaném místě v dosahu nádherných písečných pláží, vynikajících golfových hřišť a metropolitní atmosféry této části španělského pobřeží.

Přednosti nabídky

 • Luxusní vily se 4 ložnicemi a bazénem
 • Panoramatické výhledy na moře
 • Možnost výběru ze 3 designových provedení
 • 4 minuty autem od krásných písečných pláží
 • 7 minut od La Duquesa Golf Country Club, jediného golfového hřiště v první linii u moře ve Španělsku
 • La Duquesa představují „plíce oblasti“
 • 23 minut jízdy od Estepony
 • 40 minut od Gibraltaru
 • 1 hodina od mezinárodního letiště v Málaze
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

La Duquesa

La Duquesa je letovisko s nádhernou přírodou a spoustou zeleně, díky které si získalo přízvisko „plíce oblasti“. Nachází se na pobřeží Costa del Sol jen hodinu jízdy od letiště Málaga a 45 minut od Gibraltaru. Oblast si zachovává nedotčenou přírodu a autentický středomořský ráz a zároveň je v dosahu pulzujících center Costa del Sol. V okolí najdete mnoho nádherných písečných pláží, které jsou po většinu roku zalité sluncem, golfových hřišť, obchodů i restaurací. V oblasti nechybí nic pro dokonalý druhý domov u moře. Zde si naplno užijete příjemně uvolněnou atmosféru, typickou pro letní Andalusii.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je jeho skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně hodinu odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.

Vily na prodej do osobního vlastnictví

Vybrat si můžete z 25 luxusních vil s architektotnickým řešením, které maximalizuje přirozené světlo, vzdušnost a prostornost. Ultramoderní design vrcholí elegancí pečlivě vybraných stavebních materiálů a zařízení. Vily představují klenot navržený s maximální pečlivostí. Přináší vyváženou kombinaci mezi světlými moderními interiéry a svěžími zahradami a terasami, které plynule navazují a vytváří jeden harmonický celek.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej