Vily na úpatí Cabeçó d‘Or a jen pár minut od pláží

Vily na úpatí Cabeçó d‘Or a jen pár minut od pláží
Velikost: 68.00 - 94.00 m²
Cenové rozmezí: 159.200 - 266.900 €
Město: Busot
ID nemovitosti: TM20044
5.1.2021

Popis nemovitosti

Představujeme poslední fázi výstavby řadových a samostatných vil, který završuje tento již dobře známý rezidenční developerský resort v oblasti Busot. Zahrnuje 20 vil s prostornou zahradou, která díky využití převážně přírodních tónů udržuje celkovou estetickou harmonii se stávající částí resortu. Rezidence se může pochlubit společným bazénem, jacuzzi a zahradami.

Přednosti resortu

  • Řadové a samostatné vily se 2 – 3 ložnicemi.
  • Poslední fáze výstavby.
  • Cca 15 minut autem od pláží Can Campello a San Juan.
  • Cca 30 minut od mezinárodního letiště v Alicante.
  • V dosahu vynikajících golfových hřišť Golf Bonalba a Alicante Golf.
  • Prostorné terasy, privátní zahrady, parkovací místo.
  • Kompletní vybavení.
  • Očekávané dokončení resortu – březen 2022.
  • Příznivá cena.
  • Kupující neplatí realitní provizi.

Costa Blanca

Costa Blanca tvoří centrální část španělského pobřeží v provincii Alicante. Vyniká především krásnými písečnými plážemi, romantickými starobylými městečky a výbornou kuchyní. Svůj název dostala podle typických vesnic s bílými domky. Region patří k nejnavštěvovanějším místům Španělska i díky vynikajícímu počasí. Průměrná roční teplota je zde 20 stupňů, region nabízí až 300 dní slunečního svitu v roce a koupat v moři se dá od dubna až do října.

Umístění resortu

Resort se nachází v klidném městě Busot s 2 400 obyvateli. Najdete zde vše, co byste mohli potřebovat – supermarkety, restaurace i banky. Jen 10 minut jízdy odsud jsou větší města Mutxamel, El Campello a San Juan. Do města Alicante trvá cesta přibližně 20 minut. Přímo u resortu je sportovní centrum, supermarkety a kavárny.

Nejbližší pláže El Campello a San Juan se nachází přibližně 15 minut odsud. Na dosah jsou také vynikající golfová hřiště Golf Bonalba a Alicante Golf.

Město Busot se rozprostírá na úpatí hory Cabeçó d‘Or s výškou 1209 m n. m., ve které se nachází jeskyně Canelobre. Ty jsou díky své vynikající akustice využívány i k pořádání koncertů.

Mezinárodní letiště v Alicante je jen 30 minut odsud.

Vily k prodeji do osobního vlastnictví

Vyberte si některou z řadových či samostatných vil se 2 – 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Všechny jsou jednopodlažní, disponují vlastní krytou a otevřenou terasou a venkovním parkovacím místem.

Dokončení výstavby se očekává v březnu 2022.

Kompletní vybavení

Vily je možné předat včetně kompletního vybavení. O nic se nemusíte starat, interiéroví designéři navrhnou a vybaví vše za vás. Přemění vilu na váš nový domov. A vy si můžete užívat od prvního dne.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej