Vily v jedné z nejexkluzivnějších oblastí

Vily v jedné z nejexkluzivnějších oblastí
Velikost: 280.45 - 333.63 m²
Cenové rozmezí: 660.000 - 855.000
Město: Benalmádena
ID nemovitosti: PN20189
12.1.2022

Popis nemovitosti

Ideální celoroční destinace, kde máte na dosah jak hory, tak písečné pláže? Tím a mnohem dalším se mohou pochlubit luxusní vily na pobřeží Costa del Sol, které leží necelých 15 minut od mezinárodního letiště. V blízkosti se nachází restaurace, kavárny, palmami lemované promenády a dalších výhody španělského pobřeží.

Přednosti nemovitostí

  • Pohodlí a relax v jedné z nejexkluzivnějších oblastí na pobřeží Costa del Sol, ideálně propojené s nejlepšími dopravními, gastronomickými a volnočasovými možnostmi
  • Sotva 15 minut jízdy na mezinárodní letiště nebo 20 minut do Malagy a Marbelly
  • Jedinečná architektura komplexu vil v sobě spojuje avantgardu s exkluzivním středomořským nádechem
  • Plně vybavené koupelny a toalety, prostorné terasy s výhledem
  • Soukromá garáž s úložným prostorem

Benalmadena

Benalmádena vytváří spolu s vyhlášenými letovisky Torremolinos a Fuengirola velkou rekreační zónu východně od Marbelly, která nabízí nespočet volnočasových aktivit různého zaměření. Najdete zde rozlehlou sportovní marinu, golfová hřiště, nádherné písečné pláže, široké bulváry a úžasnou palmovou promenádu. To vše doplňuje nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Velmi oblíbeným a vyhledávaným místem je také ikonický buddhistický chrám Estupa de la Iluminación, kde si můžete kromě meditací užívat také úžasný nerušený výhled na moře. Jedná se dokonce o největší buddhistický chrám v Evropě. Díky svému záviděníhodnému podnebí a multikulturní atmosféře se toto město stalo příjemným útočištěm turistů i investorů z celého světa.

Costa del Sol – ideální celoroční destinace

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia, v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla – projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf či se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.

Pokud zatoužíte po lyžování, lyžařské středisko Sierra Nevada je přibližně 2 hodiny od resortu. Lyžařská sezóna zde trvá až do května. Během jediného dne si tak můžete užít plavání v moři i lyžování.

Vybavení vil

Velkorysý užitný prostor rozdělený do tří úrovní. Koupelny a toalety pro hosty jsou plně vybavené sanitou nejlepších značek a vestavěné kuchyně disponují špičkovými spotřebiči. Nechybí ani TV a telefonní připojení v ložnici, obývacím pokoji a kuchyni. Dalším vybavením je kvalitní video intercom a teplotu ve vile zkrotí klimatizace či topení. Hlavní ložnice se šatnou a vlastní terasou. Soukromá garáž s úložným prostorem. A pokud zatoužíte po vlastním bazénu, i ten lze za příplatek vybudovat.

Krásný výhled na Středozemní moře si vychutnáte z prostorné a sluncem zalité terasy.

Společné prostory nabízí tělocvičnu, dětské hřiště a nekonečný bazén se slanou vodou a nádherným výhledem na moře.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti ve Španělsku na prodej